2023.04.12. 06:24

NB II foci - Gyirmót FC Győr-Siófok 1-2 - galéria

A szerdai fordulóban a Gyirmót hazai pályán kapott ki a Siófoktól.

GYIRMÓT FC GYŐR–BFC SIÓFOK 1-2 (1-1)

Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion. Játékvezető: Takács Tamás (Buzás Balázs, Csatári Tibor)
GYIRMÓT FC GYŐR: Rusák – Szegi, Hudák, Polgár K., Helembai – Kovács D., Nagy P., Madarász – Soltész D., Pethő B., Medgyes Z. Vezetőedző: Csertői Aurél
BFC SIÓFOK: Winter – Vágó G., Horváth M., Debreceni Á. – Major G., Varjas Z., Szakály A., Kerezsi, Varga B. – Dénes, Pataki Z. Vezetőedző: Vukmir Dragan

90+3. perc: Vége a mérkőzésnek. Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

90+2. perc: Nagy Patrik kap sárga lapot, Girsiket ütközte le a felezővonalnál.

90. perc: Három perc a ráadás a mérkőzés végén.

89. perc: Újabb siófoki csere: Kerezsi helyére Volter Patrik áll be.

86. perc: Hajdú Ádám kap sárga lapot.

84. perc: Helembai helyére Najirnij Artem, Pethő helyére pdig Erdei Milán áll be.

83. perc: GÓÓÓL! Az egykori ETO-játékos, Farkas Balázs sarkazza a labdát közelről a kapuba. A gólpassz a jobbról a labdát középre belövő Majoré. 1–2

80. perc: Varjas Z. helyére Girsik Áron áll be a vendégek csapatába.

78. perc: Sárga lapot kap Helembai, visszarántotta ellenfelét a tizenhatos bal oldalánál.

77. perc: Simon András váltja Soltészt.

63. perc: Gyirmóti cserék: Kovács D. és Madarász hagyja el a pályát, Berki István és Hajdú Ádám állnak be a helyükre.

62. perc: Pataki helyére Farkas Balázs Kesző, Dénes Cs. helyére pedig Hegedűs Márk áll be.

60. perc: Hudák hibája után Kerezsi kerül helyzetbe, nagyot véd Rusák.

58. perc: Varjas élesen belőtt beadására vetődik rá Rusák.

56. perc: Pataki csúszik rá hátulról Rusákra: sárga lap jár érte.

56. perc: Soltész lövését blokkolják a siófoki védők.

48. perc: Kerezsi lövését védi a gyirmóti kapus.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Egyik csapat sem cserélt a szünetben.

45+2. perc: Vége az első félidőnek.

45. perc: Két perc a raádás.

44. perc: GÓÓÓL! Soltész a bal alsóba lövi a tizenegyest. Winter jó irányba vetődik, de nem éri el a labdát. 1-1

43. perc: Pethő esik el a tizenhatoson belül, a játékvezető büntetőt ítél. Debereceni Ákos kap sárga lapot a büntetőt érő szerelési kísérletéért.

39. perc: Varjas lövését védi Rusák.

39. perc: Madarász ugratja ki Medgyest, aki Vágó mellett elesik a tizenhatoson belül. Takács játékvezető szerint ez nem ér büntetőt.

32. perc: Dénes Csanád löki el ártalmatlannak tűnő helyzetben Kovács Dominikot a gyirmóti térfélen. Kézsérülés miatt kell ápolni a hazai játékost.

29. perc: Pataki fejese elmegy a kapu fölött.

28. perc: Kerezsi éles szögből leadott lövését vetődve hárítja Rusák.

17. perc: Jobboldali siófoki beadás után Pataki elől tisztáz fejjel szögletre Hudák.

15. perc: Nagy P. beadását Pethő csúsztatja meg, Winter azonban jól mozdul ki a kapujából, és Madarász elől összeszedi a labdát.

2. perc: GÓÓÓL! Szakály A. a jobb alsóba lövi a büntetőt, Rusák a másik oldalra vetődik el. 0–1

1. perc: Alig hét másodperc után büntetőt ítél a játékvezető a Siófok javára, miután Hudák rúgja meg Dénes lábát a tizenhatoson belül.

1. perc: A kékben játszó vendégek kezdik a mérkőzést, sárgában a hazai csapat.

Előzetes - A jól hajrázó Haladás otthonából egy ponttal tért haza a gyirmóti csapat. A szerdai ellenfele hajtós, agresszív játékot nyújt, jelenleg a középmezőny tagja.