NB II foci - Gyirmót FC Győr - ETO FC Győr 4-0 - fotók

Vereséggel debütált az ETO új edzője.

kisalfold.hu

Fotó: Rákóczy Ádám

Gyirmót FC Győr-ETO FC Győr 4-0 (3-0)

Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion. Játékvezető: Rúsz Márton (Márkus Péter, Kiss Balázs)
GYIRMÓT FC GYŐR: Hársfalvi – Szegi, Hudák, Polgár, Helembai – Kovács M., Kovács D., Madarász – Soltész, Pethő, Medgyes Z. Vezetőedző: Csertői Aurél
ETO FC GYŐR: Kovácsik – Kovács K., Fodor, Papp M., Csontos – Toma, Kiss M. – Vitális, Bencze, Szendrei Á. – Priskin. Vezetőedző: Antonio Munoz

Gólszerző: Soltész (12.), Hudák (16.), Medgyes Z. (18.), Csontos (öngól, 74.).

Fotók a meccsről

PERCRŐL PERCRE

90+2. perc: Vége a mérkőzésnek. Köszönjük megtisztelő figyelmüket.

90. perc: Két perc a ráadás. Az ETO szurkolói olléznak minden sikeres passznál, aztán egy másik rigmusba kezdenek bele a csapatuk teljesítményét illetően, de ezt most nem idéznénk.

79. perc: Egy csere az ETO-nál, kettő a Gyirmótnál. Kovács K. helyére Kiss Balázs áll be. Medgyest Berki váltja, Kovács Dominik heyére pedig Nagy Patrik jön, aki mindjárt a csapatkapitányi karszalagot is megkapja (eddig Szegi viselte).

74. perc: GÓÓÓL! Medgyes Z. hagyja ott a védőjét, egy csel után hét méterről, balról lő, Kovácsik beleér a labdába, majd az Erdei elől menteni igyekvő Csontos szerencsétlenül ér bele, így ő belsőzi a kapuba a negyedik gyirmóti gólt. 4–0

73. perc: Fodor fejesét fogja Hársfalvi.

72. perc: Kettős csere a gyirmótiaknál: Helembai helyére Erdei Milán, Soltész helyére pedig Hajdú Ádám áll be.

71. perc: Babati jobbról, tíz méterről lövi a labdát kapu fölé.

69. perc: Szendrei Á. lövésébe vetődik bele Polgár.

68. perc: Cserél az ETO: Szabó Tamás áll be Toma helyére.

66. perc: Az ETO edzője, Munoz kap sárga lapot reklamálásért.

65. perc: Simon András áll be Pethő Bence helyére.

64. perc: Csontos jobbról érkező beadásáról lemarad középen Morínigo.

63. perc: Morínigo elől szedi fel a labdát a kapujából kilépő Hársfalvi.

57. perc: Priskin helyére Morínigo áll be.

56. perc: Pethő cselezget, aztán 17 méterről, kissé balról a kapu fölé lő.

53. perc: 2356 a hivatalos nézőszám.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. A szünetben kettőt cserélt Munoz. Tuboly Kiss Mátét, Babati pedig Bencze Márkot váltotta.

45+1. perc: Letelik az egy perc hosszabbítás, szünet következik. Az ETO szurkoló érthetően csalódottak az első félidő miatt.

45. perc: Priskin kap labdát középen, a lövését védi Hársfalvi, de les miatt kifelé jár a szabadrúgás.

44. perc: Medgyes Z. cselezi be magát a tizenhatoson belülre, Csontosnak sikerül nagyot mentenie.

41. perc: Kiss Máté szöglete után Fodor nyolc méterről fejeli a labdát kapura, a nagy tülekedésben talán Priskin is beleér a labdába, de Polgárnak sikerül még a gólvonal elől tisztáznia.

39. perc: Soltész íveli a kapu elé a szabadrúgást, ígéretes helyzetben Szegi azonban nem találja el a labdát.

34. perc: Szendrei Ákost kell ápolni, a félpályánál kapott egy rúgást.

29. perc: Pethő indul meg a bal szélen, de sikerül szerelni őt az ETO védőinek.

23. perc: Csontos beívelése után Priskin és Hársfalvi ütközik az ötösön. Lepacsiznak, szabadrúgás jöhet kifelé.

20. perc: Bencze felívelt szabadrúgását Vitális fejeli vissza jobbról, de tisztázni tudnak a hazai védők.

18. perc: GÓÓÓL! Medgyes Z. kap pazar labdát Pethő Bencétől, megelőzi a védjét, Kovács Krisztiánt, elviszi a labdát a kimozduló kapus mellett, és az ötös jobb sarkáról a hálóba. 3-0

16. perc: GÓÓÓL! Növeli előnyét a Gyirmót. Jobb oldali hazai szöglet után Hudák fejel nyolc méterről, a labda Csontosról pattan a bal alsóba. 2-0.

12. perc: GÓÓÓL! Kovács Milán 28 méteres lövése Papp Milánon megpattan, így kerül Soltész Dominik elé. Ő az ötös jobb sarkáról lő, ebbe még belekap Kovácsik, ám Soltész estében éles szögből a kapu közepébe lő. Vezet a Gyirmót! 1-0

4. perc: Kiss Máté távoli, lapos lövését Hársfalvi fogja magabiztosan.

1. perc: Sárgában a hazaiak, zöldben a vendégek. A meccset a Gyirmót kezdi.

Előzetes - A két klub rivalizálása többnyire jelentősebb nézőszámot vonz, és általában izgalmas kilencven percek során dől el a pontok sorsa. Valószínű, így lesz ez vasárnap is.

A múltban mindig éles meccseket játszottunk egymással, remélem, most sem csalódnak a kilátogató nézők. Szeretnénk itthon tartani a bajnoki pontokat. Az ETO sok fiatalt felvonultat a soraiban, ez dicséretes és biztató a jövőre vonatkozóan. Edzőváltás is volt ellenfelünknél, ami általában egy kicsit felpörgeti a csapatot, de nekünk csak a saját játékunkkal szabad foglalkozni, s azt minél magasabb szintre emelni, hogy meg tudjuk nyerni a mérkőzést

– mondta Csertői Aurél, a Gyirmót vezetőedzője.

Az ETO-t először vezeti az NB II-ben az újonnan kinevezett Antonio Munoz vezetőedző:

Az elmúlt másfél hetünk jó hangulatban, sok munkával telt. A játékosokat már természetesen ismertem, hiszen rengeteg mérkőzésüket láttam. Nagyon fontos meccs lesz a Gyirmót ellen, tudom, mit jelent a szurkolóknak. Remélem, hogy nyerni tudunk.”