Ígéretes játék

2023.02.12. 18:21

NB II foci - A Mosonmagyaróvár három ponttal távozott Kazincbarcikáról

A mérkőzés első felében a Kazincbarcika dominált, többet birtokolta a labdát, de komolyabb helyzetet nem sikerült kidolgoznia. A szünet után az Óvár magabiztosan gyűjtötte be a három pontot.

kisalfold.hu

Fotó: MW-archívum

Fotó: Penovác Károly

Labdarúgás, NB II - Kazincbarcika–Credobus Mosonmagyaróvár 0-2 (0-0)

57. perc: Illés 22 méterről bombázott kapura, Megyeri II ugyan még beleért a lövésébe, de hárítani nem tudott. 0-1

76. perc: Az Ur kezezése miatt megítélt tizenegyest Végh lőtte a jól irányba vetődő Megyeri II mellett a kapu jobb alsó sarkába. 0-2.

Horváth Csaba: - Küzdelmes mérkőzést vívtunk egy fizikálisan erős ellenféllel szemben. A csúszós pályán ők jobbára magas labdákkal próbálkoztak. Az első gólig kiegyenlített játék volt, utána veszélyesebbek voltunk a kapura és a mi tudásunk érvényesült. Jól választottuk meg a játékelemeket, azt, hogy mikor kell labdát birtokolni és mikor kell védelezésből kontrákat vezetni. A jó döntéseink eredménye pedig három pont lett, aminek nagyon örülünk.