NB II foci - Gyirmót-Kazincbarcika 3-0 - Fotók

A kék-sárgák végre újra hazai győzelmet ünnepelhetnek.

kisalföld.hu

Gyirmót FC Győr–Kolorcity Kazincbarcika SC 3-0 (2-0)

Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion. Játékvezető: Bogár Gergő (Huszár Balázs, Ország Péter)
GYIRMÓT FC GYŐR: Hársfalvi – Major, Csörgő, Polgár, Hajdú – Vass Á. – Kovács M., Erdei, Nagy P., Medgyes Z. – Simon A. Vezetőedző: Csertői Aurél
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC: Megyeri G. – Szemere, Ur, Lippai, Székely K. – Ádám F., Csatári, Székely D., Hleba, Pálinkás – Laczkó M. Vezetőedző: Varga Attila

A Gyirmót magabiztosan nyert otthon a Kazincbarcika ellen vasárnap a labdarúgó NB II 17. fordulójában, ezzel csak egy pont a hátránya a harmadik helyezett MTK Budapesttel szemben.

Percről percre:
90+3. perc: Süttő szabadrúgását is megfogja Hársfalvi. Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

90+2. perc: Labdát veszít saját térfelén a Gyirmót, aztán Takács T. lövését védi bravúrral Hársfalvi.

90+1. perc: Két perc a hosszabbítás a meccs végén.

90. perc: Herjeczki bal alsó felé tartó lövését védi Megyeri II.

86. perc: Hazai csereí: Erdei Milánt Bagó Bálint váltja.

86. perc: Soltész lövése elmegy a kapu fölött.

83. perc: Herjeczki a látványos szólója után kapu mellé lövi a labdát 20 méterről.

79. perc: Simon András helyére Herjeczki Kristóf áll be, a csapatkaputányi karszalgot Hajdú Ádám kapja.

66. perc: Hármas csere mindkét oldalon. A gyirmótiaknál Medgyest Soltész Dominik, Vass Ádámot Kovács Dominik, Nagy Patrikot Berki István váltja. Székely D. helyére Puska Péter, Pálinkás helyére Benkő Péter, Laczkó helyére Takács Tamás áll be a vendégek csapatába.

65. perc: Laczkó kap sárga lapot.

62. perc: GÓÓÓL! Nagy Patrik jobb oldali szabadrúgása után a labda a hálóban köt ki, a Kovács Milán elől menteni igyekvő Székely Dávidról pattant a labda a gólvonal mögé. 3-0

57. perc: Medgyes Z. kerülne ziccere, de Hleba utoléri, és szereli.

54. perc: 525 fő a hivatalos nézőszám.

54. perc: Nagy P. jobb oldali szöglete után Csörgő fejel kapu fölé.

53. perc: Medgyes Z. kap sárga lapot.

53. perc: Erdei lövését védi Megyeri II.

51. perc: Megint Laczkó Milán kerül helyzetbe, 18 méterről tekeri a labdát kapu mellé-fölé.

49. perc: Laczkó balra félmagasan lövi a tizenegyest. Hársfalvi is erre számít, és kiüti a labdát.

48. perc: Laczkóval szemben szabálytalankodik Major. A játékvezető büntetőt ítél.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Lippai helyére Süttő Attila állt be a szünetben a vendégek csapatába.

45+4. perc: Vége az első félidőnek.

45+3. perc: GÓÓÓL! Nagy Patrik bal oldalról laposan adja középre a labdát, Erdei visszagurít Kovács Milánnak, aki 20 méterről laposan lő, a labda Hlebán kicsit irányt változtatva a kapuban köt ki. 2–0

45+2. perc: Polgár kerül ziccerbe, de kapásból kapu fölé pöcköli a labdát.

45+1. perc: Négy perc a ráadás az első félidő végén.

43. perc: Csatári kap sárga lapot Erdei megrúgásáért.

42. perc: Laczkó 16 méterről kapásból emeli át a labdát Hársfalvi és a kapu fölött is.

41. perc: Medgyes Z. cselezget a tizenhatoson belül, majd kapu mellé lövi a labdát.

36. perc: Az egyébként 26 éves Megyeri I. Gábor a gólnál meghúzódhatott, mert le kell cserélni. A Kazincbarcika második számú kapusát szintén Megyeri Gábornak hívják, ő 19 éves, neki kell állnia a kapuba, őt Megyer II. Gábor néven említjük majd a továbbiakban.

31. perc: GÓÓÓL! Medgyes Z. az alapvonalról tálalja a labdát Simon András elé, aki az ötös bal sarkáról Megyeri kapus lába mellett a hálóba lő. 1–0.

29. perc: Simon A. ugratja ki Erdeit, akinek a beadása végül egy barcikai védőt talál meg.

21. perc: Medgyes Z. lövi a labdát 8 méterről kapu fölé egy finom cselt követően.

18. perc: Erdei könyökét találja el a labda a tizenhatoson belül. A vendégek tiltakozása ellenére sem ítél büntetőt Bogár játékvezető.

15. perc: A 2-es számmal játszó Hlebát kell ápolni, de végül vissza tud jönni. Közben kapott egy új mezt is, most már 30-as mezben játszik.

12. perc: Simon A. lövését védi üti ki Megyeri, aztán fejjel szögletre tisztáznak a védők. A szöglet után óriási kavaradás alakul ki a kazincbarcikai kapu előtt, végül Kovács Milánról pattan a labda a kapu fölé.

3. perc: Megyeri ugyan látványosan nagyot vetődik, de Simon A. fejese nem róla, hanem a kapufáról jön ki.

2. perc: Medgyes Z. beadását szögletre fejelik a védők.

2. perc: Helembai Márkot tapsolja meg a közönség, aki októberi fejsérülését követően ma már jobban van, s bár még nem edzhet és játszhat, de már itt szurkol a társainak a stadionban.

1. perc: A fehérben játszó vendégcsapat kezdi a meccset. Sárgában a gyirmótiak.

Előzetes:

A Gyirmót értékes pontot szerzett a listavezető Pécsnél, de vasárnap bizonyos szempontból nehezebb feladat elé néz: saját pályáján kellene hármat szerezni a Kazincbarcika ellen. Az előzmények ismeretében nem lesz könnyű, de minden rossz sorozat megszakad egyszer.

„Játékosaink is érzik, hogy – átmentve idegenbeli jó formánkat – javítani kell a hazai mérlegünkön. Megtapasztaltuk, hogy minden ellenfelünkkel szemben nehéz kiharcolni a győzelmet, ezért most is ilyen mérkőzésre számítok. Szeretnénk itthon tartani a bajnoki pontokat” – mondta Csertői Aurél, a Gyirmót vezetőedzője.