NB II foci - ETO FC Győr–Credobus Mosonmagyaróvár 0-1 - sok-sok fotó

Nagy csatát hozott a két NB II-es megyei csapat rangadója, amelynek végén a Lajta-parti gárda örülhetett.

ETO FC Győr–Credobus Mosonmagyaróvár 0-1 (0-0)

Győr, ETO Park. Játékvezető: Radványi Ádám (Vígh-Tarsolyi Gergő, Baghy Csaba)
ETO FC GYŐR: Fadgyas – Kiss Balázs, Fodor, Papp M., Benczenleitner, Vincze Á. – Toma, Vitális, Kiss Bence – Babati, Priskin. Vezetőedző: Tímár Krisztián
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR: Heinrich – Simita, Debreceni A., Deák – Jasarevic, Gáncs, Végh B., Sajbán M., Horváth K. – Nagy Z., Szalka. Vezetőedző: Horváth Csaba

90+4. perc: Vége a mérkőzésnek, köszönjük megtisztelő figyelmüket!

90+1. perc: Négy perc a ráadás.

89. perc: Óvári csere: Gáncs helyére Buglyó Botond áll be.

89. perc: Papp Szilárd kap sárgát.

82. perc: Kettős csere mindkét oldalon: Priskin helyére Bacsa Patrik, Kiss Bence helyére Kovács István áll be a győriekhez, valamint Szalkát Papp Szilárd, Nagy Zoárdot pedig Nagy Kevin váltja a vendégeknél.

79. perc: Debreceni centikkel marad le Szalka kapu elé ívelt szabadrúgásáról.

78. perc: Vincze kap sárga lapot.

72. perc: GÓÓÓL! Tóth L. íveli fel a labdát, nincs les, Lacza mellett Monorinak sikerül átvenni, majd 3 méterről, jobbról a kimozduló Fadgyas mellett a hosszú alsóba lő. A két csere hozza össze a találatot. 0-1

66. perc: Kiss Balázs helyére Kovács Krisztián, Babati helyére pedig Hanzli Péter áll be a győri csapatba.

61. perc: Fodor elesik a tizenhatoson belül. A játékvezető nem ítél büntetőt.

60. perc: Vitális szabadrúgását Heinrich védi.

57. perc: Kiss Balázs beadását a védők rúgják ki szögletre.

55. perc: Horváth Kevin kap sárga lapot.

54. perc: Priskin fejese is elmegy a kapu mellett.

51. perc: Vitális lövése egy védőn pattan meg, így megy kapu mellé a labda.

46. perc: Egyik csapat sem cserélt a szünetben. Folytatódik a mérkőzés.

45+1. perc: Letelik az egy perc hosszabbítás, gól nélkül ér véget az első félidő.

43. perc: Deák kap sárga lapot.

41. perc: Kiss Bencéhez többször is szerencsével kerül vissza a labda az óvári kapu előtt, aztán a kapufa tövét találja el. Heinrich talán rajta lett volna a lövésen, ha kapura megy.

34. perc: A kapu mellett elmegy Babati lövése.

29. perc: A sérült Benczenleitner helyett Lacza Alex játszik a továbbiakban a győrieknél.

16. perc: Debreceni fejese Fadgyas kezében landol.

10. perc: Vitális szabadrúgása a sorfalról pattan kapu mellé.

5. perc: A szöglet után Papp M. belsőzi a labdát az ötös sarkáról kapu mellé.

4. perc: Vitális lövése egy óvári védőről pattan kapu mellé.

3. perc: Priskin csap le a labdára a vendégek tizenhatosánál, majd középre passzol majdnem az alapvonalról, a mosoni védelemnek azonban sikerül tisztáznia.

1. perc: A meccset a zöldben játszó ETO kezdi, fehérben az óváriak.

Előzetes - A győriek két győztes bajnoki után, Budafokon szenvedtek vereséget, míg az újonc Lajta-partiak a Nyíregyháza ellen szereztek egy pontot hétvégén.

„Elsősorban fizikálisan próbáltuk regenerálni a játékosokat – kezdte Tímár Krisztián, a győriek vezetőedzője. – A csapatjátékunk azt gondolom, hogy működik, pontrúgásból kaptunk gólt, pedig erre is készültünk. A hibát, ami eddig nem volt ránk jellemző ki fogjuk javítani. Emellett helyzeteket kell kialakítani, amiket értékesíteni is akarunk.”

„Ugyanúgy készültünk az ETO ellen, ahogy a többi bajnoki mérkőzésre. Nyilván tisztában vagyunk vele, hogy a győriek otthonában nem könnyű még pontot szerezni sem, ezzel együtt mi győzni szeretnénk” – mondta határozottan Horváth Csaba az óváriak vezetőedzője.