Szabó Szebasztián különdíjas

2022.11.20. 19:41

A Győri Úszó SE a dobogó második fokán végzett a bajnokságban

A Szerencsejáték Zrt. rövidpályás országos bajnokságot Kaposváron a zárónapon kiderült, hogy a Győri Úszó SE az éremtáblázaton a dicséretes második helyen fejezte be a versenyzést.

Az éremtáblát toronymagasan nyerte a BVSC 11 győzelemmel és 24 éremmel a győriek előtt – érdekes, hogy a Honvéd lett a harmadik, az ő 10 érmüket a Milák-Márton duó hozta össze.

Az időeredmények abszolút összehasonlítására szolgáló FINA-pontok alapján az egyéni legjobbaknak járó trófeát Szabó Szebasztián (50 m pillangó) és Fábián Bettina (200 m gyors) vehette át Szita Károly kaposvári polgármestertől és Wladár Sándortól, a MÚSZ elnökétől.