Sport

2022.10.02. 21:06

Megyei foci - Tovább folytatódott a Ménfőcsanak vesszőfutása - friss vasárnapi eredmények

kisalfold.hu

Fotó: Nagy Gábor

Duna Takarék Megyei I. osztály

Szombat
Győrújbarát–Üstökös FC Bácsa 1–2
SFAC 1900–Vitnyéd 4–4
Pannonhalma-Horn–Koroncó 0–3
Kapuvár–Caola SC Sopron 4–4

Vasárnap
Hegykő–Abda-VVFK Bau 2–2
DAC Nádorváros–Sza-Bi Qualit-Ménfőcsanak 6–1
Gönyű–Lipót Pékség 1–6

Megyei II. o. Aranyhal Étterem Győri csoport

Vasárnap
Tét–Bőny-Royal Plast 3–1
Dunaszentpál–Öttevény 2–2
Dunaszeg–Mezőörs 0–2
Győrújfalu–Győrzámoly 1–0
Kunsziget–Kajárpéc-Herold Trans 0–0
Bácsa II–Győrszentiván 1–2
Robo-tech-Börcs–Enese 2–3
Megyei II. o. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport

Szombat
MITE–Mosonszentmiklós 2–1

Vasárnap
Hédervár–Duvenbeck-Hegyeshalom 4–2
Ásványráró–Károlyháza 10–1
Halászi–Solar CT-Mecsér 2–3
Dunakiliti–Mosonszolnok 4–2
Rajka–Püski 4–1
Kimle–Noltech-Levél 5–0
Lébény–Máriakálnok 1–1

Megyei II. o. Soproni csoport

Szombat
MET-NA-Veszkény–Petőháza 3–1
Répcementi–Beled elmaradt

Vasárnap
Nagycenk–Bősárkány 0–0
Jánossomorja–Kapuvár II 2–4
Rábatamási–SVSE-GYSEV 1–1
Fertőszentmiklós–Szany 2–0

Megyei III. o. Győri A csoport

Szombat
Mezőörs II–Pér 2–1
Vasárnap
Veszprémvarsány–Tényő 1–3
Gyömöre–Győrladamér 4–1
Mindszentpuszta–Gyarmat 5–1
Táp–Felpéc 2–0
Csikvánd–Bakonyszentkirály 3–4
Győrság–Sokorópátka 4–3

Megyei III. o. Győri B csoport

Szombat
Ikrény–Győri Cápák 7–3
Rábaszentmihály–Kő-Dekor-Nyúl 1–5
Vámosszabadi–Győrasszonyfa 5–1

Vasárnap
Kóny–DAC II 0–3
Nagyszentjános–Rábacsécsény 5–0
Pázmándfalu–Győrújbarát 0–0
Töltéstava–Bajcs 3–1

Megyei III. o. Mosonmagyaróvári csoport

Szombat
Kimle II–Újrónafő 1–2
Győrzámoly II–Győrsövényház 0–9
Turbo-Tec-Győrújfalu II–MITE II 5–1

Vasárnap
Várbalog–Darnózseli 3–0 (játék nélkül)
Bezenye–Mosonudvar 12–1
Dunasziget–Solar CT-Mecsér II 3–1
Mosonszentmiklós II–Hotel Lajta Park később

Megyei III. o. Csorna-Soproni csoport

Vasárnap
Babót–Himod 1–11
Osli–Farád 1–3
Fertőd–Harka 6–1
Markotabödöge–Rábakecöl 4–2
Jobaháza–Fertőrákos 9–0
Bágyogszovát–Csapod 2–8
Vág–Ágfalva 7–1
Egyed–Egyházasfalu 3–6

Megyei III. o. Soproni csoport

Szombat
Sopronkövesd–Balf 2–6
Pereszteg–Nagylózs 0–1

Vasárnap
TITA-Agyagosszergény–Kisfalud 3–9
Zsira–Tercia-Fertőendréd 1–1
Répcevis–Sopronhorpács-Mészáros SE 2–0
Mihályi–SFAC II 3–1
Újkér–Fertőszentmiklós II 7–2

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában