2022.11.30. 16:40
Nagy durranás: ezt titkolják hetek óta Köllő Babett elől
Köllő Babett már nagyon izgatott, amit a titkolózás csak tovább fokoz.
Forrás: Bors
Fotós: Szabolcs László
Köllő Babett lassan kilenc hete kápráztatja el a nézőket szebbnél-szebb ruhakölteményekkel, amiket a Sztárban sztár leszek! adásaiban visel.
A műsor azonban 10 hétig tart és a Bors megtudta, hátra van még a nagy durranás!
A záróshow-ra olyan szettel készülnek, amire sokáig fognak emlékezni a nézők és bizonyára Babett is, akinél a Bors kíváncsiskodott is a témával kapcsolatban.
"Nem tudok semmit az utolsó ruhámról, Kiss Márk nagyon titkolózik előttem. Annyit kértem, hogy szexi legyen és ezt garantálta. A Sztárban sztár leszek! -ben minden ruhámat imádtam, de csak kétszer vonulnak be a mesterek az első és az utolsó adásban, ezért is vagyok nagyon kíváncsi és izgatott "
- árulta el Babett, akit bár sokan irigyelnek, egyetlen ruhát sem tart meg.
"Nem lenne értelme. Hova venném fel ezeket a rucikat? Legrosszabb esetben is legalább egymillió ember látja rajta egy vasárnapi adás alatt " - mondta büszkén a mester.
Bulvár-celeb
- Esti rejtvény: vajon mi lesz, ha az a pici gomb szétpattan a szuper dögös álomnő mellein?
- Végre! Szabó Zsófi megmutatta a gyermekét, mindenki el van olvadva a tündéri kisfiútól
- Legalább ötvenen megvakultak ettől a szemcsepptől
- Száj tátva marad, tenyér izzadni kezd: így rázza a fenekét a sztárfocista ultradögös kedvese
- Az öt évvel ezelőtti fotóin fel sem lehet ismerni, ilyen volt az új Nagy Ő