EYOF 5. nap - izgalmas dolgok történtek

Nagyon drukkoltunk ma is és találkoztunk a kézilabdás fiúkkal és picit beszélgettem velük

Ma délben már kint voltunk az AUDI Arénában, mert drukkoltunk a magyaroknak az 5-8-dik hely miatt  a kézilabdán. Az első félidőben kiegyenlített volt a küzdelem. Sok kiállítással és egy magyar sérüléssel zajlott le ez a félidő.

Szünetben az Önkéntesek és egy kis Hugoo táncolt, a nagy Hugoo pedig integetett nekünk és beállt gyakorolni is.

A második félidő elején messze vezetett a magyar válogatott, de az utolsó 10-15 percben ismét kiegyenlített lett a küzdelem. A végén sajnos kikaptunk és ezért holnap Izlanddal játszunk a hetedik helyért.

Beszereztük a mai Hugoo Postot is, amiben mindig megtudjuk a nap érdekes eseményeit.

Este még elmentünk a röplabdára, ahol komoly meccsek folytak.  A lányoknál Olaszország és Oroszország mérkőzött meg, a fiúknál pedig a franciák a csehekkel. Mi a lányokat néztünk meg, izgalmas mérkőzés volt.

Miközben jöttünk ki a röpi csarnokból, találkoztunk a kézilabdás fiúkkal, akik aláírták az EYOF-os pólómat - erről szól a videós bejegyzés is és megmutatom az aláírásokat.

Nagyon várom a holnapot, mert az utolsó nap lesz és izgalmas meccsek várnak ránk.

Már reggel megyünk a kézilabdára, de holnap remélem a lányoknak is drukkolhatunk a döntőben.