2017. 09. 21. csütörtök - Máté, Mirella 11°C | 14°C Még több cikk.

Újabb motiváció

Labdarúgás - Az újdonságnak számító Ligakupa negyeddöntőinek visszavágóján a Győri ETO FC az FC Fehérvárt fogadja szombaton 13.30 órakor.
Alaposan felértékelődött az első alkalommal kiírt Ligakupa. A napokban megérkezett az UEFA hivatalos értesítése, amelynek értelmében az Európai Labdarúgó Szövetség helyt adott az MLSZ kérésének, s ennek megfelelően a jövő évi UEFA Intertotó-kupában az egyik magyar induló a Ligakupa győztese lehet.

„Örömmel értesültünk a döntésről, miszerint a győztes a nemzetközi porondon is bizonyíthat, ez eggyel több motivációt jelent a futballistáink és a csapat számára" – mondta Egervári Sándor, a Rába-partiak vezetőedzője.

A zöld-fehérek a székesfehérvári egy-egynek köszönhetően ellenfelüknél kedvezőbb helyzetben várhatják az összecsapást. Akár egy gól nélküli döntetlen is elég lehet.

„Ilyen eredményre veszélyes lenne játszani. Szeretnénk hazai pályán is gólt szerezni, győzni. Bár ellenfelünk keretét kiváló játékosok alkotják, erre is jó lehetőséget látok. Bízom a futballistáink pillanatnyi formájában."

A még mindig influenzás Sztevanovic valószínű, nem állhat a kapuba, Varga Róbert játéka is kérdéses, a győri játékos nemrég ugyanis rúgást kapott a térdére.

A mérkőzésre a szerdai kupatalálkozón váltott belépők érvényesek, általános és középiskolások számára csoportokban a belépés ingyenes.
A hazaiak várható kezdőcsapata: Molnár P. – Nikolov, Stark, Kovács Z., Völgyi, Koltai, Bank, Urban, Józsi, Bogdanovic, Bajzát.

A további program (zárójelben az első találkozók eredményei):

ZTE–REAC (2–0), szombat 18 óra.
Újpest–DVSC (0–3), vasárnap, 17.30 óra.

A Ligakupa pénteki negyeddöntőjén: DVTK–Tatabánya 3–1 (1–0). Továbbjutott a Diósgyőr, 5–2-es összesítéssel.

Lyuk FC: női csapat Rábapatonán

Labdarúgás - Nem mindennapi nevet választott magának egy női csapat Rábapatonán. A hölgyek Lyuk FC… Tovább olvasom