2016. 12. 04. vasárnap - Borbála, Barbara -5°C | 3°C

ETO-SZESE: harmadik hely az egri Dobó-kupán

Pályára lépett az ETO-SZESE új szerzeménye, a Veszprémből érkezett 21 éves beállós, Zivan Pesic.
A nyolccsapatos tornán – melyen 2x25 perces meccseket játszottak – pályára lépett az ETO-SZESE új szerzeménye, a Veszprémből érkezett 21 éves beállós, Zivan Pesic.

ETO-SZESE–HC Minaur Baia Mare 25–22 (14–8)
ETO-SZESE: Lorger – Gebhardt 8, Szabó A. 1, Mota 1, Pesic 4, Halász 2, Hernandez. Cs.: Somogyi (kapus), Németh G., Gubó 3, Terenyi 3, Kalmár, Rivnyák, Gál 3, Tóth E., Simon. Edző: Rosta Miklós.

A 47. percben kiegyenlítettek a románok (22–22), utána viszont már csak a győriek voltak eredményesek.

ETO-SZESE–PLER 26–23 (13–13)
ETO: Somogyi – Terenyi 2, Németh G. 1, Simon 1, Tóth E. 3, Halász 4, Sokoray 2. Cs.: Vogt, Lorger (kapus), Szabó A. 1, Gubó, Mota 1, Kalmár 1, Rivnyák 1, Hernandez 1, Pesic 2, Gál 4, Gebhardt 2.

A fordulást követően elhúztak a győriek (22–16), s ebből az előnyből a végére három megmaradt.

Eger–ETO-SZESE 24–19 (11–9)
ETO-SZESE: Lorger – Gebhardt 4, Szabó A. 3, Simon, Pesic 6, Mota 3, Gál. Cs.: Somogyi, Vogt (kapusok), Németh G., Gubó 1, Terenyi, Kalmár, Rivnyák, Hernandez, Halász 2, Tóth E., Sokoray.

Jól kezdett az ETO-SZESE, azonban egy tízperces gólcsendet kihasználva megléptek a házigazdák és nyertek is.

ETO-SZESE–Tata 29–22 (14–9)
ETO-SZESE: Somogyi – Terenyi 3, Szabó A., Mota, Rivnyák 3, Halász 3, Kalmár 3. Cs.: Lorger, Vogt (kapusok), Németh G. 2, Gubó 4, Hernandez, Pesic 2, Gál 1, Gebhardt 5, Tóth E. 1, Simon, Sokoray 2.

Végig vezetve magabiztosan győzött az ETO a Dobó-kupa bronzmérkőzésén, így a harmadik helyen zárta a nemzetközi felkészülési tornát.

Futsal - Rába: rangadó a Berettyóújfalu ellen