2017. 07. 28. péntek - Szabolcs 16°C | 27°C Még több cikk.

Bajnokok Ligája: a Real nyerte a rangadót

A labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában Real Madrid-Milan ragadót rendeztek, melyen a spanyol magabiztosan nyertek. Négy csoportban is hibátlanok az éllovasok fél távnál.

E CSOPORT

Ebben a kvartettben a Bayern München szerencsés gólokkal, de megérdemelt győzelmet aratott a Cluj ellen. A bajorok 3-2-re verték a román csapatot. A kolozsváriak a Bayern és a saját maguk kapujába is kétszer találtak be. A másik meccsen meglepetésre a Basel 3-1-re nyert a Roma otthonában. A Bayern 9 ponttal vezet, a több gárdának 3 pontja van.

F CSOPORT

A Chelsea hibátlan maradt. A londoniak Anelka és Zsirkov találatával 2-0-ra nyertek a Szpartak Moszkva otthonában. A csoport másik meccsén a Marseille megszerezte első győzelmét. A franciák Diawara góljával 1-0-ra verték a Zilinát.

G CSOPORT

A nap rangadóján a Real Madrid hazai pályán 2-0-ra verte a Milant. A világsztárok összecsapása egy perc alatt eldőlt. A 13. percben Cristiano Ronaldo szabadrúgása, egy perccel később Özil megpattanó lövése talált utat Amelia kapujába. A másik meccsen az Ajax 2-1-re verte otthon az Auxerre-t. A Real 9 ponttal vezet a 4-4 pontos Milan és Ajax előtt.

H CSOPORT

Az ágyúsok nyerték a hibátlanok meccsét. Az Arsenal 5-1-re verte odahaza a Sahtart. A londoniak góljait Song, Nasri, Fabregas, Wilkshere és Samah szerezte, míg a szépítés a volt arsenalos Eduardo érdeme. A nap másik meccsén a Braga megszerezte első pontjait a Partizan 2-0-s legyőzésével. Az Arsenal 9 ponttal vezet a 6 pontos Sahtar és a 3 pontos Braga előtt.

• 2. Dragó 2010. október 20. 19:25
    „Teljes igazságod van annonbon!!!!”
  • 1. annobon 2010. október 20. 11:04
    „Általában fociban csak a VB-t, EB-t és a BL-t szoktam (néha) nézni. Ez a meccs - meg kell mondjam - színvonalában nagyon elmaradt az általam várttól! A tavalyi BL-ben sokkal jobb összecsapásokat láthattam. A Ronaldinho például egy nagy nullát produkált Ibrahimovics-al egyetemben. Ronaldo pedig egy nagy műmájer, állandóan színészkedik és rettenetesen tud szenvedni egy-egy átlagos esés után! Ők lennének az "igazi sztárok?"”

Magabiztos Real Madrid: hazai siker a Milan ellen

Bő egy percen belül eldöntötte az AC Milan elleni keddi mérkőzés kimenetelét a Real Madrid labdarúgócsapata. Tovább olvasom