2024.05.12. 15:05

NB II foci - Gyirmót FC Győr–Tiszakécske 1-1 - fotók a meccsről

A gyirmótiak még a szünet előtt egyenlítettek.

Gyirmót FC Győr–Tiszakécske 1–1 (1–1)

GYŐR-GYIRMÓT, Alcufer Stadion. Játékvezető: Takács Tamás (Varga Gábor, Vrbovszki Pál)
GYIRMÓT: Kecskés – Szegi, Lányi, Hajdú Á., Helembai – Szőke – Soltész I., Kovács D., Madarász M. (Molnár J., 57.), Erdei M. (Medgyes Z., 65.) – Adamcsek (Takács R., 90+1.). Vezetőedző: Tamási Zsolt
TISZAKÉCSKE: Kiss Á. – Lehoczky, Viczián, Valencsik – Balázs B., Szőr, Kocsis D., Grünvald (Takács T., 90+2) – Vajda R. (Gyurján, 83.), Zamostny (Torvund, 67.), Bertus. Vezetőedző: Balogh Pál
Gólszerző: Erdei (44.), ill. Zamostny (1.)

90+3. perc: Lehoczky szögletét kirúgják a gyirmótiak a kapu előteréből, Takács T. pedig lefújja a meccset. Köszönjük a figyelmüket!

90+2. perc: Grünvald helyére jön Takács T.

90+1. perc: Három perc a ráadás.

90+1. perc: Adamcsek helyére Takács R. áll be.

83. perc: Gyurján váltja Vajdát a vendégeknél.

82. perc: Torvund laposan belőtt labdájára Kecskés vetődik rá.

80. perc: Balázs B. lövi kapu mellé a labdát.

77. perc: Torvund műesése sárga lapot ér.

75. perc: Vajda 27 méteres szabadrúgása elmegy a gyirmóti kapu mellett.

68. perc: Kocsis D. lövését védi Kecskés.

67. perc: Zamostny is elhagyja a pályát, Torvund érkezik.

65. perc: Medgyes Zoltán váltja a gólszerző Erdei Milánt.

62. perc: Balázs B. kerül helyzetbe, 12 méterről, jobbról lőni is tud, ám a blokkoló Szőkén erejét veszti a labda, Kecskés pedig védeni tud.

57. perc: Madarász helyére áll be Molnár J.

49. perc: Vajda pattogós szabadrúgását Kecskés üti szögletre.

47. perc: Erdei balról, hét méterről lőhet, de nem talál kaput.

46. perc: Indul a folytatás. Nem volt csere egyik csapatnál sem a szünetben.

45+1. perc: Egy perc ráadás után véget ér az első félidő.

44. perc: Soltész íveli előre a labdát a kezdőkörből, Erdeit találja meg az inítás, aki tíz méterről átemeli a kimozduló Kisst, a labda a hosszú alsóba pattan. 1–1

35. perc: Zamostny szabadrúgásból veszi célba a bal alsót, de Kecskés odaér a labdára.

30. perc: Soltész szabadrúgása a sorfalról pattan szögletre.

29. perc: Soltész fordulásból lő balról, jó 10 méterra a kaputól. A blokkról felperdülő labda nem okoz gondot Kissnek.

26. perc: Lerántásért kap sárga lapot Lányi Bence.

24. perc: Lehoczky 20 méterről lövi a labdát a kapu fölé.

10. perc: Pazar labdát kap Madarász, kissé jobbról, 10 méterről lőhet, azonban Kiss Ágoston védeni tud.

9. perc: Szőr találja el csúnyán Soltészt, ez is sárga lap.

6. perc: Madarászt buktatja Viczián a tizanhatos vonala előtt. Sárga lapot mutat fel neki Takács játékvezető.

1. perc: Fejesgóllal szerez vezetést a Tiszakécske. Viczián hatalmas bedobását Szőr csúsztatja meg, Zamostny pedig hat méterről fejel a jobb alsóba. 0–1.

1. perc: Kezdődik a mérkőzés. Sárgában a hazaiak, sötétkékben a vendégek.

„Vendégeinknek a saját kezükben van a sorsuk, hiszen a hátralévő mérkőzéseiket meg kellene nyerniük, akkor van esélyük a bennmaradásra. Figyelemre méltó, hogy Szegeden is tudtak győzni, míg a Vasasnál pontot szereztek, de annak ellenére, hogy lesznek hiányzóink, szeretnénk hazai pályán győzelmet ünnepelni” – mondta a találkozó kapcsán Tamási Zsolt, a Gyirmót vezetőedzője.