NB II foci - Mosonmagyaróvár-Gyirmót 2-2 - galéria

A Merkantil Bank Liga, NB II 22. fordulójában vasárnap megyei rangadót rendeztek Mosonmagyaróváron.

Nagy küzdelmet vívott egymással a két csapat Mosonmagyaróváron. Fotók: Kerekes István

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR–GYIRMÓT FC GYŐR 2-2 (1-1)

Mosonmagyaróvár, MTE 1904 Sporttelep. Játékvezető: Jakab Árpád (Baghy Csaba, Sinkovicz Dániel)

MOSONMAGYARÓVÁR: Auerbach – Simita, Deák I., Papp Sz., Horváth K. – Vukaszovics, Radics – Máris (Bekker, 82.), Csóka D. (Puhtyejev, 82.), Szabó B. (Tullner, 66.) – Illés D. (Szendeff, 61.) Vezetőedző: Nagy Ádám

GYIRMÓT: Hársfalvi – Lányi, Hudák D., Csörgő, Helembai – Szőke G. (Erdei, 72.), Hajdú Á. (Kovács D., 34.) – Soltész D., Takács R. (Kicsun, 72.), Medgyes Z. – Adamcsek (Molnár J., 72.). Vezetőedző: Tamási Zsolt

Gólszerző: Szabó B. (16., 11-esből), Horváth K. (70., 11-esből), ill. Medgyes Z. (30.), Soltész D. (89., 11-esből)

Kiállítva: Papp Sz. (63.)

90+4. perc: Vége a mérkőzésnek. Ahogy ősszel, így most is 2-2 lett a két csapat mérkőzésének végeredménye. Köszönjük a figyelmüket!

90+3. perc: Óvári kontra végén Puhtyejev kapásból kapu mellé lő.

90+1. perc: Négy perc a mérkőzés végén a hosszabbítás.

89. perc: Soltész D. lövi a gyirmóti 11-est, méghozzá a jobbra vetődő kapus helyére. 2-2

89. perc: Hudákot rúgja fejbe Bekker. A vétkes sárga lapot kap, a vendégek pedig büntetőt végezhetnek el.

82. perc: Máris helyére jön Bekker, Csókát pedig Puhtyejev váltja.

81. perc: Medgyes Z. élesen középre lőtt labdájáról centikkel marad le Molnár J.

80. perc: Kicsun balról próbálkozik egy erős lövéssel, a labda ki sem jön Auerbachról.

77. perc: Soltész D. 28 méteres szabadrúgása elmegy a kapu fölött.

74. perc: Molnár J. kerül helyzetbe, Auerbach lábbal véd. A szöglet után Lányi fejesét fogja meg Auerbach.

73. perc: Szabadrúgásból az oldalhálót találja el Kovács D.

72. perc: Szőke helyére jön Erdei, Adamcsek helyére Molnár J., Takács R. helyére pedig Kicsun.

70. perc: Horváth Kevin lövi a 11-est, a jobb alsót választja. Hársfalvi ezúttal sem találja el az irányt. 2-1

69. perc: Lerántásért ítél tizenegyest Jakab Árpád a hazaiaknak: Lányi rántotta le Deákot.

66. perc: Tullner jön Szabó Bence helyére, így próbálja meg stabilizálni a kiállítás miatt megritkult védelmet Nagy Ádám.

63. perc: Medgyest rúgja fel Papp Szilárd, ezért megkapja a második sárga lapját, így a pirosat is felmutatja neki Jakab Árpád.

61. perc: Az első hazai csere: Illés Dávid helyére Szendeff Bence érkezik.

57. perc: Helembai beadását a hazai védők fejelik ki a kapu előteréből.

46. perc: A gyirmótiak indítják útra a labdát a második félidő elején.

45+1. perc: Vége az első félidőnek. Döntetlen állásnál vonulnak szünetre a csapatok.

45+1. perc: Szőke G. lő 17 méterről, a bal alsó felé tartó labdát Auerbach vetődve hárítja.

44. perc: Horváth K. bal oldali beadását Szabó B. fejeli kapura, Hársfalvi bravúrral véd.

41. perc: Soltész D. indítja Medgyes Z.-t, ő balról középre passzol, Adamcsek átlépi a labdát, Takács R. pedig a kapu bal oldala mellé lő hét méterről.

39. perc: Megint jó labdát kap Medgyes Z., ezúttal Helemaitól, ám végül nem tud lőni, és az óvári védők tisztázni tudnak előle.

34. perc: Kényszerű gyirmóti csere: Hajdú Ádám nem tudja folytatni a játékot, Kovács Dominik jön a helyére.

30. perc: Hajdú Ádám löbböli be a labdát a leshatáron álló Medgyes Zoltánnak, aki nyolc méterről, a kimozduló Auerbach alatt a kapuba lő. 1–1

30. perc: Adamcseket rúgja fel Papp Szilárd: ő kapja a meccs első sárga lapját.

16. perc: Szabó B. áll oda a büntetőhöz, és a kapu jobb oldalába lő. Hársfalvi a másik oldalra vetődik. 1-0

15. perc: Hársfalvi találja el Máris Dominik lábát az ötösön. A játékvezető 11-est ítél.

11. perc: Medgyes Z. 17 méterről próbálkozik, a jobb kapufa mellett hagyja el a labda a pályát. Szöglet jöhet, egy védő beleért.

1. perc: Feketében a hazaiak, sárgában a vendégek. A mérkőzést a Mosonmagyaróvár kezdi.

Előzetes - A bennmaradást illetően majdnem kilátástalan helyzetben lévő, sereghajtó hazai csapat eddig oroszlánként küzd, ezúttal a tavasszal még veretlen, kimondottan jó teljesítő kék-sárgák ellen lép pályára.

Nagy Ádám, a Mosonmagyaróvár vezetőedzője:

Tisztességgel, becsülettel készültünk a Gyirmót elleni találkozóra. Különösebb nyomás nélkül tudunk játszani, hogy az ismert film címét idézzem, nekünk nincs más, mint Menekülés a győzelembe. Remélem, ezúttal a szerencse is mellénk szegődik, mert idén már két mérkőzésen szenvedtünk vereséget a ráadásban.

Tamási Zsolt, a Gyirmót vezetőedzője:

Nem téveszt meg bennünket a hazai csapat táblázaton elfoglalt helyezése. Természetesen megnéztük a tavaszi meccseiket, ezek alapján mondhatom, hogy egy nagyon szervezett, védekezésből támadó csapat, amely kétszer is csak hosszabbításban szenvedett vereséget. Egész héten azt sulykoltam a játékosokba, hogy ne becsüljék le az ellenfelet. Természetesen győzelmet várok.