A meccs végét paprikás hangulatban telt, Bücs Zsoltot is kiállították.

VSC 2015 Veszprém-Caola SC Sopron 1-1 (0-0)

Veszprém: Kemenes - Dobsa, Zachán, Kószás, Kun (Molnár B., 46.), Major, Somogyi, Szűcs, Bartusz, Volter (Tömösvári, 59.), Baldauf. Vezetőedző: Pető Tamás.
SC Sopron: Acsádi - Bokor, Kocsis (Kalász, 71.), Végh (Baumgartner, 68.), Sipőcz (Szalka, 68.), Illés (Szabó T., 68.), Csonka, Balogh F., Fendrik, Kocsis, Auer. Vezetőedző: Bücs Zsolt.

Gsz.: Molnár B. ill. Szabó T.
Kiállítva: Molnár B. (97. p)

72. perc: Molnár B. szép fejes góljával megszerezte a vezetést a hazai csapat. 1-0.  74. perc:  Szabó Tamást buktatták a tizenhatoson belül, a büntetőt a sértett végezte el. 1-1. A meccs végét paprikás hangulatban telt, Bücs Zsoltot is kiállították.

Bücs Zsolt: - Úgy érzem, a meccs összképe alapján talán közelebb álltunk a győzelemhez.