NB II foci - ETO FC Győr-Kazincbarcika 2-0 - fotók a meccsről

A listavezető ETO a Kazincbarcika ellen is nyerni tudott.

ETO FC Győr-Kazincbarcika 2-0 (0-0)

GYŐR, ETO Park. Vezeti: Molnár Attila (Szalai Dániel, Vörös Dániel)
ETO FC GYŐR: Ruisz – Vera, Szépe, Boldor, Vianna (Csontos, a szünetben) – Anton, Vingler (Tóth. R., 60.), Bumba, Skvarka (Lacza, 84.), Diarra (Kovács M., 72.) – Huszár (Riquelme, 60.). Vezetőedző: Antonio Munoz
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC: Tóth Balázs – Ternován (Kurdics L., 64.), Heil, Szekszárdi M. (Ádám F., 77.), Papp M., Kotula – Csatári, Kártik (Székely K., 64.), Pekár – Jurek (Csilus T., 64.), Pinte (Csilus Á., 87.). Vezetőedző: Csábi József

Gólszerző: Heil (52., öngól), Kotula (66., öngól)

90+4. perc: Vége a mérkőzésnek. Köszönjük a figyelmüket!

90+3. perc: Vera is kap sárga lapot.

87. perc: Pinte helyett Csilus Ádám játszik a folytatásban a vendégeknél.

85. perc: Anton lövi kapu mellé a labdát 17 méterről.

84. perc: Skvarkát Lacza Alex váltja.

83. perc: Páros sárga lap kakaskodásért: Skvarka és Kotula is kap egy figyelmeztetést.

81. perc: Munoz percekkel ezelőtt reklamálásért kapott lapot, most pedig elrúgta a labdát - második sárgával ő is megkapja a piros lapot.

77. perc: Szekszárdi Milánt Ádám Ferenc válja.

75. perc: Riquelme lövése megpattan egy védőn, így is csak centikkel megy el a kapu mellett.

72. perc: Diarra helyére Kovács Márk érkezik.

71. perc: Kurdics Leventének is felmutatja a sárga lapot a játékvezető.

71. perc: Szekszárdi M. is kap egy sárgát egy korábbi szabálytalanságért.

70. perc: Boldor megkapja a második sárgáját, így kiállítják.

66. perc: GÓÓÓL! Bal oldali beadás után Diarra csúsztatja meg a labdát, ami Kotuláról pattan a kapuba. 2-0

64. perc: Kazincbarcikai cserék: Csilus T. válja Jureket, Székely K. Kártikot, Kurdics pedig Ternovánt.

60. perc: Kettős győri csere: Vingler helyére Tóth Rajmund áll be, Huszárt pedig Riquelme váltja.

57. perc: Ternován kap sárga lapot.

55. perc: Kotula középen nagyot ment Bumba bepasszolt labdája után.

54. perc: Skvarka lövi 9 méterről a bal felső fölé a labdát.

52. perc: GÓÓÓL! Diarra éles szögből leadott lövése megpattan Heil lábán, így pattan a gólvonal mögé. 1–0.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Vianna helyére Csontos állt be a szünetben.

45. perc: Vége az első félidőnek.

44. perc: Jurek fordul kapura egy kavarodás után, azonban 11 méterről eltöri a labdát.

36. perc: Boldor is sárga lapot kap.

34. perc: Vingler kap sárga lapot, alaposan megrángatta az ellenfelét. Pinte reklamál, ő is kap egy sárgát.

31. perc: Heil éles szögből lő, Ruisz megfogja a labdát.

13. perc: Bumba közeli lövését mellkassal blokkolja a gólvonal előtt Papp M. Nem sokkal később megint Bumba előtt adódik lehetőség, centikkel lövi kapu fölé a labdát.

6. perc: Huszár kerül helyzetbe a bal oldalon, aztán ellövi a labdát keresztbe a kapu előtt.

3. perc: Labdakezelési hiba után csúnya becsúszás Viannától, villan is a sárga lap a győri hátvédnek.

2. perc: Anton lövi kapu fölé a labdát 20 méterről.

1. perc: Zöldben a hazaiak, ők kezdik a meccset. Fehérben a Kazincbarcika.

Előzetes - Az ETO sorozatban harmadik sikerére készül.

Antonio Munoz vezetőedző:

Kemény ellenfél érkezik hozzánk, egyaránt jól védekeznek és támadnak. Meg akarjuk nyerni a mérkőzést, amihez jó játékra lesz szükség. A kulcs az lesz, hogy meg tudjuk-e tartani a stílusunkat, hiszen ez kell ahhoz, hogy a kijelölt úton haladjunk tovább a célunk felé.