2023.08.27. 07:17

NB II foci - Credobus Mosonmagyaróvár–BVSC-Zugló 3-3 - fotók

Takács Tamás három gólja csak döntetlent ért a BVSC ellen.

Kisalföld.hu

Hiába rúgott három gólt a Mosonmagyaróvár, legyőzni nem tudta a BVSC csapatát hazai pályán. Fotók: Kerekes István

Credobus Mosonmagyaróvár–BVSC-Zugló 3-3 (2-2)

Mosonmagyaróvár, MTE 1904 Sporttelep. Játékvezető: Gaál Ákos (Szécsényi István, Ország Péter)
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR: Heinrich – Czingráber, Papp Sz., Deák I., Horváth K. –  Vukaszovics, Nagy P.  – Szabó B., Illés D., Csóka D. – Takács T. Mb. vezetőedző: Király József
BVSC-ZUGLÓ: Kovács B. – Májer G., Vinícius, Benkő-Bíró, Király Á. – Hidi P. – Szalánszki, Mitrovics, Csősz, Kelemen P. – Balogh M. Vezetőedző: Urbán Flórián

Gólszerző: Takács T. (7., 10. és 63. 11-esből), ill. Hidi P. (9.), Deák I. (24., öngól), Balogh M. (48.)

PERCRŐL PERCRE

90+4. perc: Vége a mérkőzésnek. Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

90. perc: A mérkőzés végén négy perc a ráadás.

89. perc: Hidi P. erős lövését bravúrral védi Heinrich, aztán Horváth R. fejeli a labdát kecsegtető helyzetből kapu fölé.ó

82. perc: Szalka íveli a labdát a bal felső fölé.

80. perc: Májer heyére Lénárt G., Balogh helyére pedig Horváth Roland érkezik a vendégeknél.

74. perc: Illés D. helyére Papp L. érkezik a hazai csapatba.

70. perc: Hármat cserél Urbán Flórián, miközben egészségügyi szünet is zajlik. Csősz helyére Gergely P., Mitrovic helyére Vernes, Kelemen P. helyére Szilágyi M. áll be.

66. perc: Szalka taszítja fel Kelement. Utóbbi nagyot kiált, előbbi meg kap egy sárga lapot.

63. perc: GÓÓÓL! Takács T. középre lövi a büntetőt, Kovács B. jobbra vetődik. 3–3

62. perc: Takácsot rántják le az ötösön belül. Gaál játékvezető 11-est ítél.

60. perc: Kelemen P. lövését védi Heinrivh. A túloldalon is helyzet a kontra végén, Takács T. megpattanó lövése Kovács B. kezében köt ki.

59. perc: Szabó B. helyére Korbély érkezik.

56. perc: Takács T. fejel a bal felső fölé. Lesről. De maga az óvári akció szép volt.

48. perc: GÓÓÓL! Vezet a vendég együttes. Horváth K. a félpályáról végez el szabadrúgást, hátrafelé passzol Deáknak, aki elcsúszik, így Balogh M. labdát szerez, és a kapuig meg sem áll. Az ötös jobb sarkáról Balogh Máté aztán a hosszú alsóba lő. 2–3

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Cserék a szünetben: Nagy P. helyére Szalka, Csóka D. helyére pedig Tullner P. állt be.

45+2. perc: Vége az első félidőnek.

45+2. perc: Szalánszki erős lövését üti ki Heinrich, aztán nem sokkal később fejjel is próbálkozik a zuglói játékos, ezt lehúzza a felső léc elől a hazai kapus.

45. perc: Két perc az első félidő végén a hosszabbítás.

43. perc: Szabó B. szabadrúgásánál ívelésre számít mindenki, így Kovács B. is. Ezt használja ki az óvári játékos, és a kapu üresen tátongó bal oldalára emeli a labdát. Kicsit célt téveszt.

41. perc: Balogh M. középre tartó, erős lövését Heinrich védi.

37. perc: Szabó B. félfordulatból 14 méterről lövi a labdát kapu mellé.

33. perc: Szabarúgásból íveli kapu mellé a labdát Mitrovic.

28. perc: Szabó B. szabadúgása elkerüli a kaput.

27. perc: Egészségügyi szünet.

25. perc: Visszahúzásért Czingráber kap sárga lapot.

24. perc: GÓÓL! Egyenlít ismét a BVSC. Vinícius íveli a labdát a kapu elé, amit Kelemen P. fejelt le Balogh elé, akit Deák István megelőzött ugyan, de a lábáról a saját kapujába került a labda. 2–2

22. perc: Takács T. sípszó után elrúgja a labdát: sárga lap.

18. perc: Csősz távoli lövését védi Heinrich.

10. perc: GÓÓÓL! Újabb óvári fejesgól. Jobb oldali szöglet után Takács T. fejel kapura, amit ugyan Kovács B. kézbe fog, de az asszisztens szerint a gólvonalon túl sikerül csak neki. 2–1

9. perc: GÓÓÓL! Egyenlít a BVSC! Hidi P. 22 méterről lövi a labdát félmagasan a kapu bal oldalába. 1–1

7. perc: GÓÓÓL! Vezet a Mosonmagyaróvár. Illés D. a tizenhatos bal sarkáról íveli a labdát a kapu elé, Takács T. a bal alsó felé fejel. Kovács B. beleér a labdába ugyan, de róla a gólvonal mögé pattan a labda. 1–0

1. perc: A mérkőzést a fehérben játszó hazaiak kezdik. Kékben a zuglóiak.

Egy megerősödött BVSC-vel fogunk találkozni, nehéz mérkőzésre számítok. Fontos lenne hazai pályán megszerezni a három pontot ahhoz, hogy el tudjunk mozdulni a táblázat aljáról

- mondta Király József, a Credobus Mosonmagyaróvár vezetőedzője.