Kétgólos vezetés után döntetlent játszott a Gyirmót II az NB III-ban

III. Kerületi TVE–Gyirmót FC Győr II 2–2 (0–0)

NB III, Északnyugati csoport, Hévízi út, 200 néző. V.: Nagy A.
III. Kerületi TVE: Hajagos – Borbély (Buda, 58.), Papp, Cseszneki, Erdei G., Vankó, Török (Bartos, 58.), Lapu (Kaszás, 58.), Hutás, Barczi, Kulcsár. Vezetőedző: Harmati Tamás.
Gyirmót II: Kecskés – Jova (Rozs, 72.), Farkas, Peisser (Kovács a szünetben), Bagó, Tóth, Gönye, Erdei M. (Németh, 89.), Ominger, Kicsun (Reizer, 72.), Somogyi (Süveges, 72.). Vezetőedző: Ördög József.
Gsz.: Erdei G. (70.), Bartos (74.), ill. Ominger (49., 11-esből), Kicsun (52.).
49. perc: Kezezés miatt a játékvezető büntetőt ítélt, amiből Ominger a kapu bal oldalába lőtte a labdát. 0–1. 52. perc: Több lehetőség, két jó csel után Kicsun a kapu közepébe lőtt. 0–2. 70. perc: Egy jobb oldali beadás után Erdei G. 8 méterről nem hibázott. 1–2. 74. perc: Bartos góljával egyenlített a hazai csapat. 2–2.