Labdarúgás

2023.05.14. 16:41

NB III foci - A Gyirmót II nem tudta legyőzni a Mórt

A szünet után a kék-sárgák játszottak fölényben, de kapusuk bravúrjainak is köszönhetően a móriak meg tudták tartani a döntetlen eredményt.

kisalfold.hu

Eredmény

Gyirmót FC Győr II– Móri SE 1-1 (1–1)

Gyirmót, 80 néző. V.: Drabon.

Gyirmót: Kecskés – Görcs (Süveges, 83.), Wágenhoffer, Lányi B., Babayigit, Tarsoly, Nagy K., Bagó, Szűcs P. (Gönye, 71.), Rátonyi, Dán (Szatmári, 63.). Vezetőedző: Ördög József.

Móri SE: Kovács D. – Jancsó (Tar, 53.), Kuczi (Végvári a szünetben), Sötét, Tölgyesi (Ferencz, 70.), Zsédely, Kovács K., Hajdú (Gosztonyi, 70.) Szombati (Paulik, 82.), Varga, Bozai. Vezetőedző: Bozai Attila.

Gsz.: Nagy (27.), ill Varga (13.).

Kiállítva: Tarsoly (69.).

13. perc: Varga ballal 11 méterről a kapu közepébe lőtt. 0-1.

27. perc: Rátonyi remek előkészítése után Nagy 8 méterről a bal alsó sarokba lőtt. 1-1.

Ördög József: - A találkozó eleje nem úgy alakult, ahogy terveztük, de később uraltuk a játékot és kiegyenlítettünk. Számtalan helyzetünk volt, amikből meg kellett volna nyernünk a meccset.

Bozai Attila: - Szünet után mindkét csapat nyíltan felvállalta a támadó focit, de a döntetlennek egyik csapat sem örülhet.