Hétközi forduló

2023.04.26. 21:15

NB III foci - A Csorna nagy meccset játszott Kaposváron

A 76. percben 11-est fogott a csornai kapus, ám a bravúros védést követően szögletből mégis a kaposvári csapat örülhetett gólnak.

kisalfold.hu

Kaposvári Rákóczi–Csornai SE 2–1 (1–0)

Kaposvár, 300 néző. V.: Iványi.

Kaposvár: Mikler – Heil, Pintér N. (Mayer, 89.), Bíró (Borbély, 58.), Szederkényi (Pintér M., 76.), Hampuk (Mayer, 89.), Ekker, Horváth B., Kocsis, Harsányi, Böndi. Edző: Horváth Rudolf.

Csorna: Ficsór – Horváth A. (Farkas, 46.), Veres, Füleki (Ladjánszki, 87.), Füzi, Böcskey, Kerékgyártó, Visy (Márton, 63.), Kelemen, Zámbó, Tóth A. (Csete, 63.). Edző: Varga Péter. Gsz.: Pintér N. (10., 77.), ill. Böcskei (69.).

10. perc: Egy szépen lekészített labda után Pintér tekert a jobb felső sarokba. 1–0.

68. perc: Füleki beadására Böcskei jó ütemben érkezett és fejelt a bal felső sarokba. 1–1.

76. perc: Veres szabálytalanságát követően tizenegyeshez jutott a Kaposvár, de Pintér bal alsó felé tartó büntetőjét Ficsór hárította. Úgy tűnt, hogy ez fordulópont lehet a mérkőzésen, de az esetet követő szöglet után Pintér volt eredményes. 2–1.

Varga Péter: – Így kikapni csak mi tudunk. A mérkőzés képe nem ezt mutatta, de ez már kezd unalmassá válni.

További eredmények: Gyirmót FC Győr II–Teskánd 4–1, Érdi VSE–ETO Akadémia 0–1, Kaposvári Rákóczi–Csornai SE 2–1, Kelen SC–Komárom 0–1, Balatonfüred–III. ker. TVE 1–1, ZTE II–Budaörs 0–2, Bicske–Nagykanizsa 2–1, Fehérvár II–Zsámbék 2–1, Tatabánya–Puskás Akadémia II 1–0. Május 3., szerda: Veszprém–Mór, 17 óra.