Szabadidősport

2022.12.20. 11:54

150 futó Sopron hagyományos téli futóversenyén

Fotó: Tóth Zsombor

A közelmúltban 21. alkalommal szervezte meg a Hűség Napi Futást Sopron sportfelügyeleti csoportja. A verseny az 1921-es népszavazás emléke előtt való tisztelgés céljából jött létre, a futók a Várkerületről rajtolva Sopron belvárosában teljesíthették a gyermekek számára kijelölt 1,5 km-es és a felnőttek számára kiírt 3,5 km-es távot. Az ingyenes futóversenyt sikeresen teljesítőket forró tea és ajándékcsomag várta a célnál.

A szervezők összesen 8 kategóriában hirdettek eredményt. A „gyermek” pályán legelsőnek Kovács Boldizsár (SFAC) ért célba, míg a „felnőtt” pálya abszolút győztese Makk Bálint (SFAC) lett. A dobogósoknak a díjakat Csiszár Szabolcs alpolgármester adta át.