Egyre kisebb az esély a bennmaradásra - a Gyirmót pont nélkül tér haza Debrecenből - fotók

Debreceni VSC– Gyirmót FC Győr 3-1 (2-1)

Debrecen, Nagyerdei Stadion. Vezette: Erdős József (Szert Balázs, Medovarszki János)

DVSC: Hrabina A. - Kusnyir, Pávkovics, Deslandes, Charleston - Varga J., Baráth - Bódi, Bényei, Dzsudzsák, Dorian Babunski. Vezetőedző: Carrillo Milan Juan Antonio

Gyirmót FC Győr: Rusák - Szegi, Csörgő, Ikic, Hajdú - Vass Á. - Hasani, Klimovics, Nagy P., Medgyes - Bezborodko. Vezetőedző: Csertői Aurél

A mérkőzés góljait itt tekinthetik meg.

90+3. perc: Vége a mérkőzésnek.

90+2. perc: Hasani lövését védi Rosicky.

90+1. perc: A ráadás a meccs végén három perc.

86. perc: Rusák védi Kusnyír jobbról leadott lövését, Dorian Babunski pedig hét méterről a kapuba lövi a kipattanót. 3-1

81. perc: Szegié a következő sárga lap, lerántásért kapja.

79. perc: Nagy Patrik helyett Herjeczki a pályán.

75. perc: Bényei váltja David Babunski, Bódi helyett pedig Sós Bence a pályán a folytatásban.

73. perc: Bódi kap sárga lapot. Aztán ápolni kell.

66. perc: Csörgő szereli a tizenhatos vonalánál Babunskit, aki azonnal visszaszerzi a labdát és 16-ról centikkel a kapu fölé lő.

60. perc: Hármas csere a gyirmótiaknál: Radics váltja Vasst, Ventúra Klimovicsot, Cvetanoski pedig Medgyest.

59. perc: A kapufán csúszik meg, és megy kapu fölé Dzsudzsák lövése.

58. perc: Baráth lövését bravúrral védi Rusák.

56. perc: Dzsudzsák szökteti Babunskit, de Rusák jól mozdul ki a kapujából.

53. perc: Simon András váltja Bezborodkót.

51. perc: Vass Ádám kap sárgát.

46. perc: Nem volt csere a szünetben egyik csapatnál sem. Folytatódik a mérkőzés.

45+6. perc: Vége az első félidőnek.

45+1. perc: Öt perc a hosszabbítás. Dzsudzsák próbálkozik ismét távolról, Rusák ezúttal megfogja a labdát.

41. perc: Varga J. rúgja fel Vasst: sárga lap.

39. perc: Hrabina nem tudja folytatni, kapust cserél a DVSC. Kosicky érkezik a pályára.

37. perc: Bezborodko lövi a labdát kapura balról, Deslandes-ról pattan szögletre a labda. Les miatt viszont kifelé jár szabadrúgás.

31. perc: Szegi jobboldali beadása után Bezborodko pörget kapura az ötös sarkától, egy védőről szögletre pattan a labda. A szöglet után is kialakul helyzet: Hasani lövi jobbról kapu fölé a labdát.

25. perc: Dzsudzsák távoli lövését bravúrral védi Rusák, balról a labda azonban eljut az érkező Baráthhoz, ő pedig futtából nyolc méterről a kapu jobb oldalába lő. 2-1.

21. perc: Mi maradt ki?! Jobboldali szöglet után a középen megcsúsztatott labdát Szegi közelről kapura lövi a hosszú kapufánál, Hrabina bravúrral a felső lécre tolja a labdát, a kipattanóért folyó harc közben Ikic eltalálja a debreceni kapust. Végül sikerül felszabadítani a hazaiaknak, Hrabinát pedig ápolni kell. A lassításból pedig kiderül, hogy Szegi eleve lesről lőtte el a labdát.

14. perc: Medgyes fejese a kapu fölé száll.

11 perc: Charleston nem tudja folytatni, Ferenczi áll be a helyére.

9. perc: Egyenlít a Gyirmót! Nagy Patrik balról laposan lövi be a labdát, ami egy hazai védőt érintve Hasani elé kerül, aki 11 méterről félmagasan a kapu jobb oldalába lő. 1-1.

3. perc: Ez a gól már érvényes! Dzsudzsák jobboldali szabadrúgása után Baráth elé kerül a labda, aki 6 méterről laposan a bal alsóba lő. 1-0.

2. perc: Hasani lövi ki a bal alsót, egyméteres lesről. Természetesen nem érvényes a találat.

1. perc: Sárgában a Gyirmót, pirosban a Loki. A mérkőzést a vendégek kezdik.

Előzetes - Nagyon nehéz helyzetben van a Gyirmót, de a csapat a múltban már többször oldott meg ilyen szituációkat. Most is hasonlóban bízhatnak a kék-sárgák hívei. Legutóbb a Puskás Akadémia ellen 334 perc után a gólszerzés már sikerült, de az előnyt a meccs végéig nem tudták megtartani. A hajrában – csakúgy, mint tavasszal az MTK ellen – kapott találattal két pontot elveszített a csapat. Így hat fordulóval a bajnokság vége előtt igazi „hatpontos” összecsapás lesz ez a Gyirmótnak.