Adomány2024.12.24. 17:00Csokoládé mosolyra váltva - A Sopronkőhidai Fegyház és Börtön gyűjtött adományt – Fotók
Kérj segítséget!2021.12.10. 16:45Európai fődíjat nyert a bűnmegelőzési tanács fiataloknak szóló projektje (videó)A magyar projekt négy területre koncentrál, a vizuális média erősségeinek kihasználásával, az interaktív előadás, a zene és a saját kortárs alkotás erejével.A magyar projekt négy területre koncentrál, a vizuális média erősségeinek kihasználásával, az interaktív előadás, a zene és a saját kortárs alkotás erejével.
csak óvatosan!2020.03.20. 07:29Csalókra figyelmeztet a Nemzeti Bűnmegelőzési TanácsSokan visszaélnek a járványügyi helyzettel.Sokan visszaélnek a járványügyi helyzettel.
bűnmegelőzés2019.11.06. 08:06Legyen okosabb, mint a csalók! (videó)Rövidfilmekben hívják fel az idősek figyelmét a rájuk leselkedő veszélyekre.Rövidfilmekben hívják fel az idősek figyelmét a rájuk leselkedő veszélyekre.