2017. 02. 26. vasárnap - Edina -1°C | 9°C Még több cikk.

Tour de France: Cancellara nyerte a prológot

Lance Armstrong negyedik, míg a címvédő spanyol Alberto Contador hatodik lett.

Az olimpiai bajnok svájci Fabian Cancellara nyerte meg szombaton a 97. Tour de France országúti kerékpáros körverseny rotterdami prológját.
A 8,9 km-es egyéni időfutamban a hétszeres győztes és utolsó Tourján induló amerikai Lance Armstrong negyedik, míg a címvédő spanyol Alberto Contador hatodik lett.

A prológ útvonala

Eredmények, prológ (Rotterdam, 8,9 km, egyéni időfutam)

1. Fabian Cancellara (svájci, Saxo Bank) 10:00 p
2. Tony Martin (német, HTC-Columbia) 10 mp hátrány
3. David Millar (brit, Garmin-Transitions) 20 mp h.
4. Lance Armstrong (amerikai, RadioShack) 22 mp h
6. Alberto Contador (spanyol, Asztana) 27 mp h.

A svájci Fabian CANCELLARA robog a 97. Tour de France profi országúti kerékpáros körverseny rotterdami prológján, egy 8,9 km-es egyéni időfutamon 2010. július 3-án. A prológot Cancellara nyerte meg. (
A svájci Fabian CANCELLARA kerekezett a 97. Tour de France profi országúti kerékpáros körverseny rotterdami prológján, egy 8,9 km-es egyéni időfutamon. A prológot Cancellara nyerte meg. (MTI/EPA/Ian Langsdon)

Vasárnap a Rotterdam és Brüsszel közti 224 km-es szakasz vár a mezőnyre.

• 1. ZéZé 2010. július 03. 21:39
    „Hajrá Contador ! Csak hogy a Robi ne örüljön. Mert ő nagy Lance szurkoló.
    na még 20 nap és kiderül :)”

Tour de France - Rajt: júl. 3. - Mindenki Contador ellen

Alberto Contador toronymagas favoritja a szombaton rajtoló Tour de France országúti kerékpáros… Tovább olvasom