2017. 05. 24. szerda - Eszter, Eliza 13°C | 24°C Még több cikk.

Továbbra is pont nélkül

Kézilabda - Továbbra is pont nélküli a Budapest Bank-ligában a Győrhő ETO KC. A mieink ezúttal hazai pályán a Kecskeméttől kaptak ki. A női BL-ben dán Ikast is az Audi-ETO ellenfele lesz.

Győrhő-ETO - Delfin KC 32-36 (19–21)

Győr, Budapest Bank-liga, férfimérkőzés, 300 néző. V.: Andorka, Hucker.

ETO: Hoffmann-Székely 2, Struhár 1, Kányai, Forrai, BOGNÁR 6, Széles 3/1
Cs.: Herjeczki (kapus), KONKOLY 6, SZABÓ A. 9, Horváth A. 1, BECKER 4, Kovács Á.
Edző: Vura József

Hétméteresek: 2/1
Kiállítások: 14 perc

Kecskemét: Erdélyi- Berta 2, TÓTH E. 10/1, BÍRÓ 6, Dengi 4, Dobó 1, KEKEZOVIC 8/2
Cs.: Kovács R. (kapus), Csorba, Skrbic, Dobardzijev 4, Veselinov, Drabant, Juhász 1
Megbízott edző: Péter László

Hétméteresek: 4/3

A vendég kecskemétiek az első negyedóra alatt jelentős előnyt szereztek (6–13). A folytatásban agresszívebb lett a hazaiak védekezése, s ennek köszönhetően a szünetig felzárkóztak. A 41. percben a találkozó folyamán először vezettek a győriek (25–24). A hajrát jobban bírta az újonc, s némi meglepetésre elvitte a két pontot Győrből.

Vura József: Döntő volt, hogy a találkozó elején gyengén védekeztünk. Az ekkor szerzett nagy hátrány ledolgozása sok erőt vett ki belőlünk.

Bognár Róbertéket a Kecskemét is megfékezte.