Szekszárd–Hat Agro-UNI Győr 56–66 (16–16, 13–14, 8–18, 19–18)

Szekszárd, női Magyar Kupa-mérkőzés, 300 néző. V.: Söjtöry, Radnóti, Kovács N.

Szekszárd: Scekic 7, Theodoran 4, Bálint R. 7/3, SVITLICA 15, Roglic 8. Cs.: Szepsi 2, Simon 2, Studer 2, Hajdu 3, Tamis, Zele 6. Edző: Magyar Gergely.

Győr: HURST 10, SIMON 8, RASHEED 17/3, Őri 4, Dobos 2. Cs.: RAKSÁNYI 14, Laklóth 2, Lima 7, Nagy D. 2, Semsei. Edző: Fűzy Ákos.

Hazai kosarakkal kezdődött a találkozó, majd 14–8-ról 14–16-ra módosult az eredmény. A második negyedben már kilenc ponttal is vezetett a győri gárda (21–30), de csak minimális vendégelőnynél mehettek pihenőre a felek. A nagyszünetet követően tovább nőtt a különbség (35–46), a zárószakaszban tulajdonképpen már csak arra törekedett a magyar bajnok, hogy tisztes távolságban tartsa a hazaiakat. Szoros első félidőt követően biztosan jutott a négyes döntőbe a Hat Agro-UNI Győr.

Fűzy Ákos: – Ezer sebből vérző csapatom újabb tanúbizonyságát tette akaratosságának, harcosságának. Szervezett, motivált teljesítményünkkel, s a szünet után feljavult támadójátékunkkal biztosan hoztuk a mérkőzést.

Edzőmeccsek: gyirmóti hatos Csornán