2016. 12. 10. szombat - Judit -1°C | 8°C

Sima Audi-ETO győzelem a Fehérvár ellen

Magabiztos 37-13-as győzelmet aratott hazai pályán a Győri Audi-ETO együttese a Fehérvár NK ellen.

Ahogy az várható volt, nagy különbséggel 37-13-ra győzött hazai pályán a Győri Audi-ETO együttese a Fehérvár KC ellen.

Győri Audi-ETO – Fehérvár KC 37:13 (16:5)

Győr, 800 néző. Vezette: Tomecskó-Hunyadi, Vnyatinszki.

ETO: HERR O. - Orbán 2, RÉDEI-SOÓS 7, GÖRBICZ 6(2), LÖKE 6, Hornyák D. 4, Szepesi 1. Csere: Tervel 1, AMORIM 6, Korsós 1, Radicevic 2, Sirián 1.
Edző: Ambros Martín.

Fehérvár: Szikora – Azori, Emberovics 1, TRISCSUK 3, Horváth B. 2, TILINGER 3(2), Vaszari. Csere: Trimmel (k), Siti E 1., Németh K. 1, Németh N., Kuhinkó 1, Zsigmond, Becséri 1.
Edző: Pal Oldrup Jensen.

Sok technikai hibával kezdődött a mérkőzés, végül a győriek fokozatosan felőrölték a vendégeket és tíz perc elteltével már 8-1-re vezettek.

A folytatásban is az ETO akarata érvényesült, a vendégek képtelenek voltak feltörni a zöld-fehérek védelmét, míg a támadásokat is rendre góllal fejezték be Görbiczék, így 16-5-ös győri vezetéssel vonultak öltözőbe a csapatok.

Az első félidő egyik legnagyobb örömét még sem az egyik győri gól okozta a szurkolók körében, mert mérkőzés alatt sikerült megtudni, hogy 24-22-re győzött hazai pályán az Érd együttese a Ferencváros ellen.

Szünet után is ott folyatták a csapatok, ahol az első játékrészben befejezték, bár a vendégek támadójátéka valamelyest feljavult, hiszen tíz perc elteltével ugyan annyi gólt szereztek, mint az első félidőben.

A győriek igyekeztek kiszolgálni a hazai közönséget, rendre szép támadásokat vezettek, amelyeket látványos gólokkal fejeztek be, végül 37-13-as győzelmet arattak a Fehérvár NK ellen.

Online

(II.) 30.p. A végén még Hornyák is a kapuba talált, így 37-13-ra győzött az Audi-ETO együttese.

(II.) 28.p. Becséri szépített a vendégeknél, majd Görbicz gyönyörű passza után Szepesi szerzett gólt szélről. 36-13

(II.) 24.p. Az időkérés ellenére nem sikerült a Fehérvárnak kapuba találni, míg az ETO-nál Korsós és Hornyák is eredményes tudott lenni. 34-12

(II.) 20.p. Rédei-Soós találata után időt kértek a vendégek 31-12-es győri vezetésnél.

(II.) 18.p. Nem nagyon változott a játék képe. Két győri találatra egy vendég gól érkezik. A zöld-fehéreknél Rédei-Soós és Sirián, míg a vendégeknél Kuhinkó volt eredményes. 30-12

(II.) 14.p. Szép támadásokat vezet az ETO, igyekeznek kiszolgálni a közönséget. Az elmúlt percekben Löke volt eredményes és már hat gólnál jár, de fél perccel később Amorim sem akart lemaradni és megszerezte hatodik találatát. 28-11

(II.) 8.p. Potyognak a gólok, a védekezéssel keveset törődnek a csapatok. Löke, Görbicz és Radicevic a győrieknél, míg a vendégeknél csak Tilinger volt eredményes. 24-8

(II.) 6.p. Továbbra is remekel az ETO. Először szép támadás végén Löke értékesítette a ziccert, majd Amorim szerezte meg ötödik gólját. 21-7

(II.) 4.p. Fél percen belül kétszer is eredményes tudott lenni Rédei-Soós Viktória, majd Triscsuk szépített a vendégeknek. 19-7

(II.) 2.p. Tilinger szépített hétméteresből. 17-6

(II.) 1.p. Szép védekezés után Amorim átlövésével kezdődött a második játékrész! 17-5

Vége az első játékrésznek!

29.p. Radicevic volt eredményes szélről. 16-5

28.p. Amorim góljára a vendégeknél Siti Eszter, valamint Tilinger tudott válaszolni hétméteresből. 15-5

25.p. Nagyobb sebességi fokozatra kapcsolt az ETO. Először Amorim átlövésből, majd Görbicz lerohanásból volt eredményes. 14-3

23.p. Az elmúlt percekben Amorim és Rédei-Soós góljának köszönhetően 12-3-ra vezetnek a győriek.

20.p. Gyors indítás végén Németh Bernadett szépített, majd fél perccel később hasonló szituációból Rédei-Soós is eredményes tudott lenni. 10-3

17.p. Hornyák Dóra lőtt nagyszerő gólt a kapu jobb alsó sarkába. 9-2

16.p. Németh Krisztina átlövésből szépített a Fehérvárnak. 8-2

15.p. Gyönyörű játék végén Löke volt eredményes beállós pozícióból. 8-1-es győri vezetésnél a vendégek időt kértek.

12.p. Gyors győri gólok. Görbicz egyéni akció végén, míg Tervel indítás után vette be Szikora kapuját. 6-1

10.p. Meglehetősen sokat hibáznak a csapatok, hat perc elatt csak Görbicz talált a kapuba. Először egy hétméterest értékesített magabiztosan, majd átlövésből is a kapuba talált. 4-1

5.p. Három percig nem esett gól, majd Hornyák Dóra talált először a kapuba átlövésből. Fél perccel később Lökének sikerült bevenni a vendégek kapuját, majd Horváth Bernadett szépített. 2-1

A kései kezdés oka, hogy ma játsszák a 28. nemzetközi Balázs-kupa utánpótlástorna döntőit is a Magvassy-csarnokban, így aki esetleg már napközben is ki tud látogatni a csarnokba, annak igazi kézilabdadömpingben lehet része.

Ami a ˝nagyok˝ találkozóját illeti, a győriek győzelmükkel bebiztosíthatják alapszakasz-elsőségüket. A fehérváriak sorsa viszont nagyban függ a korábban kezdődő Érd–FTC összecsapástól. Amennyiben az érdiek pontot szereznek, az FKC pedig kikap Győrben, akkor gyakorlatilag eldől az első négy helyezett kiléte. Ha viszont az érdiek kikapnak, akkor a Fehérvár is bejuthat a legjobb négy közé, amennyiben a zárófordulóban odahaza legyőzi az Érdet.

Ez esetben a négy között ők lennének a győriek ellenfelei.

• 15. BudaiKr 2013. március 29. 19:58
    „14. Beretta84 2013.03.29. 19:29

szivessen bemutatkoznák neked is”
  • 14. Beretta84 2013. március 29. 19:29
    „13. BudaiKr 2013.03.29. 14:41 ki vagy te ???? Hogy mindenkibe belekötsz....”
  • 13. BudaiKr 2013. március 29. 14:41
    „12. Lacika62 2013.03.28. 20:33

nyuscsu lacika menni valceába szörös talpu csánkó testvérekhez :D:D”
  • 12. Lacika62 2013. március 28. 20:33
    „9. BudaiKr 2013.03.28. 07:53 Anyaszomorító bocika”
  • 11. Punxsutawney_Phil 2013. március 28. 14:44
    „Az új csarnok bejelentésével kapcsolatban ezen a portálon nem lesz szó?”
  • 10. xverax 2013. március 28. 10:15
    „ÉTV-Érd - FTC-Rail Cargo Hungaria 24-22 (8-13)......
    :D elolvadt a fagyi....”
  • 9. BudaiKr 2013. március 28. 07:53
    „"Fél perccel később Lökének sikerült bevenni Herr kapuját"
    elején anyira nem figyeltem tényleg ön gólt dobott a lökke? :D:D”
  • 8. artie75 2013. március 27. 21:08
    „Kuhicskó? Ez nem elírás. Tudatlanság.

Legalább a jegyzőkönyvet kéne tudni olvasni.”
  • 7. gylj 2013. március 27. 20:40
    „Miután elküldtem a kérdést már lett.”
  • 6. gylj 2013. március 27. 20:16
    „Másnak sincs online?”
  • 5. BudaiKr 2013. március 27. 19:13
    „4. zoltania2 2013.03.27. 18:35

sokat tudsz tanitó néni... hány kiló vagy?”
  • 4. zoltania2 2013. március 27. 18:35
    „1. BudaiKr .Megtanulhatnál helyesen írni !!!!!! Csángó! , mezszponzor”
  • 3. BudaiKr 2013. március 27. 18:25
    „2. Beretta84 2013.03.27. 16:46

mindig itt kötöszködik de talákozni sose mer velem a nyuscsu...”
  • 2. Beretta84 2013. március 27. 16:46
    „1. BudaiKr 2013.03.27. 15:55 ki ez az ember , hogy ennyit megenged magának??”
  • 1. BudaiKr 2013. március 27. 15:55
    „lacika 62 te hires erdélyi csánkó sikerüt erre a meccsre is össze kukáznod a jegy árát? vagy van valami kiemelt mezponzorod?”

Az év ütése Agnieszka Radwanskától - videó

A teniszezőnő férfiakat is megszégyenítő bravúrt mutatott be a Miami női tenisztorna negyeddöntőjében. Tovább olvasom