2016. 12. 02. péntek - Melinda, Vivien 0°C | 6°C

Remekeltek a soproni kerekesek

Horvátországban, Isztrián járt a KTM Sport Club néhány hegyikerékpárosa nagyszabású nemzetközi versenyen.
Az isztriai hétvége igazi nagy versenye a vasárnapi futam volt, amely a legmagasabb szorzójú olimpiai kvalifikációs verseny. Ezen Horváth Csaba 24 másodperccel megelőzte a mezőnyt, s megnyerte a viadalt. Bőhm Lajos és Molnár Balázs egymást segítve egyszerre értek célba a 22. helyen.

Az olimpiai kvalifikációs viadalon elért győzelme ellenére Horváth nem tervezi, hogy megcélozza a pekingi indulást. Mint mondta, ehhez évente legalább 10–15 kvalifikációs viadalon kellene részt venni, ám ő részben munkahelyi elfoglaltsága, részben pedig a távoli versenyek igen magas útiköltsége miatt nem tud részt venni ennyin.

Ami a többi versenyt illeti, az első napi sprintversenyt Horváth közel egy perc előnnyel nyerte, a második napon Horváth defektet kapott, így a kétnapos viadalt összesítésben egy osztrák versenyző nyerte.

A jó rajtban bízva

A Bonyhád együttesét fogadja a SMAFC az NB I/B-s bajnokság első fordulójában. A soproniak bíznak a… Tovább olvasom