Győr, 150 néző. V.: Pintér Cs.

ETO B: Nacsa – Babic, Paget, Zámbó, Nagy Á. – Kamber, Nyitrai, Molnár T. (Kiss Sz.), Németh L. (Horváth G.), Strestik (Nicsenko) – Varga T. Vezetőedző: Sándor István.

Paks B: Kiss M. – Mészáros I., Berkó, Szalontai, Czinger – Bohner, Tamási G., Cziráki (Budai), Pintér N., Pap R. (Feil) – Montvai (Féhr). Vezetőedző: Lengyel Ferenc.

Gsz.: Nicsenko, ill. Bohner.

79. p: Montvai ívelt a bal oldalról a hazai kapu elé, a labda átszállt a bizonytalankodó védők fölött, amely így Bohner elé került, aki a kivetődő Nacsa mellett a kapu jobb oldalába lőtt. 0–1.

92. p: Varga T. ívelt a bal oldalról a lendületből érkező Nicsenko felé, aki a balösszekötő helyéről 12 méterről mintaszerűen fejelt a kapu bal oldalába. 1–1.

A találkozón a hazaiak uralták a játékot, de  ritkán veszélyeztették a paksiak kapuját,  így csak az utolsó pillanatban tudtak  egyenlíteni
Jók: Babic, Paget, Zámbó, Kamber, ill. Pintér N., Montvai.

Sándor István: – A mai mérkőzés is megmutatta, hogy nem sok, hanem rengeteg munka vár ránk, ha előre akarunk lépni.

Lengyel Ferenc: – Igazságos eredmény született.
L. A.

Gyirmót FC-AJKA 3-0 (1-0)
Gyirmót, 500 néző. V.: Szabó Zs.

Gyirmót: Somodi – Bognár Zs., Kardos, Csizmadia, Nagy II. G., Molnár B., Fitos (Horváth R.), Cseri, Laki B. (Tóth N.), Varga L. (Makrai), Feren- czi. Vezetőedző: Soós Imre.

Ajka: Jánosa – Sallér, Subicz, Pákai, Gunther, Horváth A. (Szalai R.), Kovács Zs., Gaál, Szabó L., Major (Domján), Mihalecz. Vezetőedző: Jákli Péter.

Gsz.: Laki (2), Ferenczi.

33. p: Molnár B. a vendégtérfél közepétől kitűnő labdával hozta helyzetbe a védők között üresen álló Lakit, aki kapura fordult, majd 10 méterről jobbal a kimozduló Jánosa mellett a jobb alsó sarokba lőtt. 1–0.

63. p: Az agilisan játszó Cseri adott kitűnő labdát Laki elé, aki önzetlenül pörgette azt tovább a középen érkező Ferenczihez, ő pedig szorongatott helyzetből, estében ballal a jobb alsó sarokba helyezett. 2–0.

83. p: Ismét Cseri adott mesteri labdát a jobb oldalon felfutó Bognár Zs. elé, ő mintaszerűen centerezett a bal oldalon lendületből érkező Lakihoz, aki 10 méterről a kapu jobb oldalába lőtt. 3–0.

A Balázs Fecó által írt Gyirmót-induló vezette be a találkozót, melynek első félidejében uralta a játékot az alaposan kicserélődött játékoskerettel felálló Gyirmót, de az Ajka masszív védekezésből induló kontrára épített. Szünet után kissé alábbhagyott az iram, de továbbra is a kék-sárgák irányítottak, bár ekkor több  vendégkontra is veszélyt jelentett a hazai kapura. Az utolsó negyedóra a vendégek felső lécre küldött lövésével indult, de egy látványos összjátékot követően a Gyirmót a kegyelemdöfést is kimérte a vendég ajkaiakra.

Jók: Bognár Zs., Cseri, Laki B., Varga L., ill. Subicz, Gaál B.

Soós Imre: – Nehéz mérkőzésre készültünk, de örülök, hogy sikerült mumusunkat ilyen különbséggel is megérdemelten legyőznünk.

Jákli Péter: – Annak ellenére, hogy kétgólos hátrányban is bátran játszottunk, megvoltak a lehetőségeink, sajnos ezek kimaradtak, míg a Gyirmót kegyetlenül kihasználta megingásainkat.
Lapincs Attila

Veszprém FC-SVSE-GYSEV-Goldschmidt 1–0 (1–0)

Veszprém, 400 néző. V.: Mészáros.
Veszprém: Varga – Garai (Szölöskei), Császár, Lang, Bosnjak – Thiago (Ihász), Hevesi-Tóth, Mikolin, Leitold – Finta (Pálfi), Bali. Edző: Vágó Attila.

SVSE: Bozsó – Csontos, Smiljanic, Baranyai, Bericz – Tornyai (Tamási), Lazic, Despotovic, Simon András (Bognár) – Bausz, Vólent (Simon Attila). Edző: Végh Tibor.

Gsz.: Bali

9. p: Mikolin jobb oldali beadását Bali közelről lőtte a kapuba. 1–0.

Egyenlő erők küzdelmében a Veszprém az első félidőben többet birtokolta a labdát, de a mérkőzés elején – kihasználva a Sopron bal oldali védelmének határozatlanságát – egy beadás után Bali megelőzte a védőjét és a kivetődő kapust is, és ezzel a góllal a hazai csapat vezetett. A második félidő egyértelműen az SVSE-é volt, de csak egyetlen komoly lehetőséget tudott kialakítani, amely sajnos ki is maradt. A döntetlen jobban megfelelt volna a látottaknak.

Vágó Attila: – Nehézségeink ellenére kiküzdöttük a győzelmet.

Végh Tibor: – Az ellenfél egyetlen lehetőségénél kapunkba lőtte a labdát, a mi egyetlen lehetőségünknél centiméterekkel elkerülte a kaput a játékszer.