2017. 04. 24. hétfő - György 3°C | 15°C Még több cikk.

Ötödik a Gyirmót

Ötödik helyen végzett a horvátországi Novigradban az Istria Winter Cupon a Gyirmót FC Győr csapata.
A helyosztón tizenegyesekkel győzte le bosnyák első osztályú ellenfelét.

FK Borac Banja Luka–Gyirmót FC Győr 1–1 (0–0) 11-esekkel: 3–5

Gyirmót FC Győr: Deli – Nagy S., Balog Z., Varga R., Fejes (Lá-
zár, 55.), Kiss M., Csemer, Molnár (Oross, 47.), Paku (Papp, 48.), Gyurján (Cseri, 82.), Szegi (Bohner, 76.). Vezetőedző: Sisa Tibor.
Gsz.: Marceta, ill. Kiss M.

A 63. percben Papp buktatta ellenfelét a 16-oson belül. Zeravica büntetőjét Deli védte. A 68. percben Kiss M. bal oldalról szabadrúgásból vágta a labdát a jobb alsó sarokba. 0–1. A 92. percben Dujakovic jobb oldali beívelése után Marceta fejelt középen a kapuba. 1–1.

Ezután 11-es rúgások következtek: Csemer, Bohner, Oross, Cseri és Kiss M. is értékesítette, míg Deli egy lövést kivédett, így 5–3-ra a magyar csapat nyerte ezt a párbajt.

A Gyirmót a tornán három mérkőzést megnyert, közte két első osztályú ellenfelet is legyőzött.

A csapat hazaérkezett Horvátországból, szerdán a Dunaújváros csapatával játszik előkészületi mérkőzést és később kijelölendő helyszínen.