Az ETO döntetlent játszott a Tatabánya ellen.
Mosonmagyaróvár, 250 néző. V.: Horváth T.

Futura Mosonmagyaróvár: Boros – Kálmán, Nagy Á., Papp T., Horváth Á. (Darázs), Szénási, Schmatovich, Régely, Domanyik, Kollár M. (Vitéz), Varga T. (Maidics). Edző: Tiba Zoltán.

Rákosmente: Komora – Mohácsik, Páles, Erős (Puskár), Honti, Vég B., Szala, Ferkó, Turcsik (Farkas Z.), Horváth B. (Szabó R.), Bojtor. Edző: Gálvölgyi István.

Gsz.: Turcsik, Bojtor.

Hazai mezőnyfölénnyel és vendéggóllal indult a mérkőzés. A 18. percben egy élesen középre lőtt labdára Turcsik érkezett jó ütemben és közelről a kapuba bombázott. 0–1. A 26. percben egy vendégkapu előtti kavarodás után Nagy Ádám elé került a labda, aki kétszer is próbálkozhatott, először Komora védett bravúrral, az ismétlésnél pedig az égbe lőtte a labdát az óvári játékos. A 41. percben Bojtor egy csellel tisztára játszotta magát, majd 14 méterről lőtt kapura, Boros nagy bravúrral tolta ki a labdát a léc alól. A második félidőben is Bojtor volt a legaktívabb: előbb az 52. percben egy távoli lövéssel veszélyeztetett, de ez a próbálkozása még nem ért gólt. Nem úgy a 70. percben, ekkor Horváth B. lódult meg a jobb oldalon, lerázta a hazai védőket, majd önzetlenül Bojtor elé tálalt, aki 8 méterről bevette a hazaiak kapuját. 0–2.

Hiába játszottak a hazaiak az egész mérkőzésen mezőnyfölényben, nagy gólhelyzetet egyet sem sikerült kialakítaniuk. A szervezetten és okosan futballozó Rákos menti csapat megérdemelten vitte el a három pontot Mosonmagyaróvárról.

Jók: Régely, ill. Bojtor, Horváth B., Ferkó.

Tiba Zoltán: – Jól kezdtünk, de az egyéni hibák megpecsételték a sorsunkat. Nem tudtunk mit kezdeni a betömörülő vendégek ellen.
Gálvölgyi István: – Elégedett vagyok a csapatommal, hiszen szervezett játékkal sikerült egy nagyon értékes győzelmet aratnunk.
Horváth Péter

Győri ETO FC II-Tatabánya 0-0
Győr, 100 néző. V.: Jakab.

ETO II: Cellár – Nagy B., Kelemen M., Kozma, Németh M., Szabó L., Mervó, Kerékgyártó, Szabó B., Mayer, Irmes (Nácsa). Edző: Németh Zoltán és Jäkl Antal.

Tatabánya: Rigó – Krupánszki, Kovács I., Máj, Kovács D., Farkas V. (Polyák), Lajer, Kocsis G. (Márkus), Móri, Folmer, Árvai (Szabó R.). Edző: Miskei Attila.

Az ETO fiataljai Sárváron és Tökölön is simán nyertek, de a Doroggal nem bírtak hazai pályán, 1–1-es döntetlen született a mérkőzésen. Ősszel Tatabányán sikerült nyerniük, így esélyesként várhatták a találkozót.
A Tatabánya kezdett aktívabban, de igazi gólhelyzetet nem tudott kialakítani a vendégcsapat. A játékrész közepétől az ETO II vette át az irányítást, a zöld-fehérek kétszer is betaláltak, igaz, mindkétszer lesből. Egy nagy helyzetük a vendégeknek is akadt, de a szünetig maradt az ETO fölénye. A folytatásban is több helyzetet alakított ki a hazai együttes, de ezek is kimaradtak, így a végére maradt a gól nélküli döntetlen.
Jók: Németh M., Mervó, Kerékgyártó, ill. Rigó, Kovács I., Máj.
Németh Zoltán: – Igazi jó iramú, férfias küzdelem volt, ahol minden esélyünk megvolt a győzelemre, de nem vagyunk elégedetlenek az egy ponttal sem.

Miskei Attila: – Azt kaptam, amit vártam. Igazi rangadó volt, ahol igazságos eredmény született.
Meronka Péter

Menesztették Stieberék edzőjét

Menesztette vezetőedzőjét, Jozef Zinnbauert a német labdarúgó-bajnokságban 16. helyen álló és… Tovább olvasom