NB III - Négy percen múlt az ETO győzelme

Diósd, 300 néző. V.: Zierkelbach.

Diósd: Zubány – Girán, Kozma Milán, Májer, Csanálosi (Kokenszky), Mojzer, Riba (Pintér D.), Solymos, Homonyik (Patály), Holecz, Gubacsi. Edző: Orenstein József.

ETO II: Dukát – Farkas B. (Dudás), Kelemen M., Kozma Máté, Németh M., Szabó L., Szabó T., Medgyes (Lénárt), Irmes, Füleki, Szabó B. (Szücs G.). Edző: Németh Zoltán és Jäkl Antal.

Gsz.: Solymos, Patály, ill. Szabó B.

A 60. percben győri szögletet követően Kozmával szabálytalankodtak a 16-oson belül, így tizenegyeshez jutott az ETO II. A büntetőt Szabó Bence értékesítette. 0–1. Már úgy tűnt, vendégsiker születik, ám a 88. percben egy jobb oldali hazai beadás után a lepattanó labdát Solymos lőtte a győri kapuba. 1–1. A 91. percben a győzelmet is megszerezte a Diósd: az oldalról elvégzett szabadrúgást követően a kapu előtti kavarodást kihasználva Patály szerzett gólt. 2–1.

Igazi rangadót, jó színvonalú mérkőzést vívott egymással a két együttes, amelyen a hajrát jobban bírták a hazaiak.

Jók: Gubacsi, Solymos, Patály, ill. Kozma Máté, Kelemen, Farkas B.

Németh Zoltán: – Fiataljaink megismerkedhettek a futball kegyetlenebb oldalával is, az utolsó négy percben veszítették el a mérkőzést. Kemény, férfias mérkőzés volt, amilyenre a jövőben is számítani kell, hiszen majd mindenki az ETO-t akarja legyőzni. Jobbulást kívánunk az U18-as csapatban súlyosan megsérült Végh Tibornak.