2017. 09. 26. kedd - Jusztina 11°C | 19°C Még több cikk.

Menetelünk a Magyar Kupában is: Videoton II-Győri ETO 0:3

Dudás Ádám két bombagóljával és Ceolin találatával simán győzött az ETO a Videoton II ellen a Magyar Kupa 3. fordulójában idegenben.

90. perc - Vége a mérkőzésnek, szép volt fiúk!

76. perc - Ahjupera került nagy helyzetbe, lövése átpattant a kapus fölött, de még mielőtt utolérhette volna, a pár perce csereként beállt Ceolin mellel a kapuba segítette a játékszert. 0-3.

55. perc -
Strestík tartott meg némi szerencsével egy labdát a bal oldalon, amit aztán középre centerezett, ahol Ahjupera átlépte, így az érkező Dudás elé került a labda, aki kíméletlenül kihasználta a helyzetet és a hálóba lőtt 12 méterről. 0-2.

28. perc -
Megszerzi a vezetést az ETO! Dudás Ádám terelgette a labdát, majd eresztett meg messziről egy bombát, a labda a bal oldali kapufa tövéről pattant a hálóba. 0-1.

Az ETO-Videoton II mérkőzés teljes tudósítását ide kattintva tekinthetik meg az ETO hivatalos oldalán!

Szabó Ottó a beállós

Csertői Aurél, az ETO vezetőedzője kijelölte csapatát a szerdai felcsúti Magyar Kupamérkőzésre.

Miután Zámbó Bence játszott az ETO NB II-es gárdájának előző fordulóbeli Magyar Kupa-találkozóján – a versenykiírás szerint amíg mindkét együttes versenyben van, addig egy játékos csak egy csapatban szerepelhet –, így az összeállításnál őt nem vehette figyelembe a vezetőedző.

Ez azért is érdekes, mert Fehér Zoltán sérülése miatt a vasárnapi Diósgyőr elleni találkozón "új" beállósa lesz az ETO-nak.

Többnyire az eddig kevesebbet szerepelt játékosok lépnek pályára szerdán a Videoton Puskás Akadémia ellen.

A kezdő tizenegy: Molnár P. – Takács, Sztanisic, Szabó O., Nagy Á. – Pilibaitis, Kiss M., Tokody – Dudás, Ahjupera, Strestik.

FIFA-ranglista: Magyarország már a 27.

A magyar labdarúgó-válogatott 18 helyet javítva a 27. a nemzetközi szövetség (FIFA) legfrissebb,… Tovább olvasom