Kisalföld logö

2017. 10. 19. csütörtök - Nándor 9°C | 18°C Még több cikk.

Megyei focibajnokságok, eredmények

Elkezdődött a fociidény - A hétvégén folytatódott a bajnokság. A szombati és vasárnapi eredmények, helyszínről helyszínre.
NB II Nyugati csoport

Ajka-Kaposvölgye 1-1, PMFC-Komló 4-0, Haladás-MTE 1904 5-0, Felcsút-Kozármisleny 1-1, Lombard

Pápa-Dunaújváros 1-1, Gyirmót-Budaörs 4-4, Barcs-Integrál-DAC 1-3.

Winner Sport NB III Bakony-csoport

Bük-Vép 2-0, Veszprém-Csorna 0-1, Celldömölk-Sárvár 2-0, Csesztreg-SVSE 2-2, ZTE B-Andráshida 1-1, Keszthely-Tapolca 0-2, Győri ETO FC B-Répcelak 3-0.

Halászi Takarék Megyei I. osztály

Győri Dózsa-Ménfőcsanak 2-1, Lébény-Pannonhalma 1-1, Hegyeshalom-Fertőszentmiklós 1-2, Lipót-Bajcs 3-1, Nagyszentjános-Abda 1-0, Petőháza-Jánossomorja 1-1, Győrújbarát-Nyúl 1-2, Koroncó-Öttevény 2-1.

Megyei II. Ziccer Sport Győri csoport

Kóny-Ikrény 1-4, Bácsa-Győrság 1-1, Felpéc-Töltéstava 0-0, Győrszemere-Gönyű 1-0, Győrszentiván-Pér 1-1, Börcs-Kajárpéc 3-1, Mezőörs-Rábapatona 6-0, Táp-Vámosszabadi 0-0.

Megyei II. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport

Enese-Dunasziget 4-2, Kunsziget-Károlyháza 1-2, Dunakiliti-Hédervár 0-0, Rajka-Halászi 1-1, Mosonszolnok-Püski 1-0, Győrújfalu-Dunaszeg 5-3, Máriakálnok-Győrsövényház 1-2, Bősárkány-Mosonszentmiklós 0-2.

Megyei II. CAMA Sportmezek Soproni csoport

Veszkény-Fertőendréd 1-1, Lövő-Fertőrákos 2-1, Egyházasfalu-Kisafalud 3-0, Hegykő-Répcementi SE 2-3, Rábapordány-Osli 2-0, Beled-Nagycenk 2-2, Mihályi-Fertőd 1-2.

Megyei III. Air Market Győri csoport

Győrasszonyfa-Tarjánpuszta-Győrújbarát II 7-1, Pázmándfalu-Gyömöre 3-1, Sokorópátka-Csikvánd 2-4, Nyalka-Veszprémvarsány 3-0, Bakonyszentlászló-Bőny elmaradt, Tét-Gyarmat 10-0, Mindszentpuszta-Écs 0-0, Tényő-Szerecseny 4-1.

Megyei III. Gősi Vill Csornai csoport

Rábacsanak-Jobaháza 2-1, Bágyogszovát-Rábaszentandrás 2-4, Bodonhely-Bezi 4-1, Magyarkeresztúr-Rábatamási 1-0, Farád-Rábacsécsény 1-1, Rábaszentmihály-Egyed 3-1, Szárföld-Markotabödöge 2-1, Vág-Szil 0-2, Barbacs-Babót 3-1.

Megyei III. Tóth Gumi Mosonmagyaróvári csoport

Mosonszentmiklós II-Győrzámoly 0-3, Lébény II-Mecsér 2-1, Győrladamér-MITE 6-3, Újrónafő-Dunaszentpál 1-4, Abda II-Levél 2-1, Nádorváros-Várbalog 0-5, Darnózseli-Ásványráró 3-0, Kimle-Bezenye 1-3.

Megyei III. Páder Sport Kapuvári csoport

SFAC-Ágfalva 0-2. 14.30 óra: Harka-Újkér 4-0, Balf-Himod 4-1, Répcevis-Sopronkövesd 1-0, Sarród-Csapod 5-2, Zsira-Rábakecöl 1-1, Iván-Pereszteg 1-1, Agyagosszergény-Sopronhorpács 2-2, Vitnyéd-Kópháza 2-0.

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Talmácsi csak a tizenkettedik

Műszaki hiba miatt csak a 12. helyen végzett Talmácsi Gábor az idénynyitó Katari Nagydíjon vasárnap.… Tovább olvasom