2016. 12. 09. péntek - Natália -4°C | 7°C

Megyei foci - Vízilabda-eredmény koroncói sikerrel

Tizenöt gól született a hétvégén a Bajcs–Koroncó megyei harmadosztályú bajnoki mérkőzésen majdnem egyenlő elosztásban. A találkozót végül a Koroncó nyerte 8–7-re.
Érdekes végeredmény született a megyei III. osztályban a Bajcs–Koroncó találkozón. Összesen tizenöt gólt ért el a két csapat, végül a vendégek eggyel többször találtak a kapuba, így 8–7-re megnyerték a mérkőzést.

A szünetben még 2–2 volt az állás, de utána a Koroncó hamar négy gólt lőtt és így jelentős előnyre tett szert. A Bajcsnak azonban innen sikerült egyenlítenie (6–6). A mérkőzés később is tartogatott meglepetéseket: előbb 7–7 lett, majd a hosszabbítás utolsó percében a vendégcsapat egy kontratámadásból beállította a végeredményt.

„Nagyon furcsa kettősség jellemezte a meccset, hiszen rengeteg gólt rúgtunk és kaptunk is. Sajnos az ellenfelünknek sikerült egyel többször a kapuba találnia és ezzel megszerezte a három pontot. Sokat hibáztunk hátul és a Koroncó csatárát, Fodor Imrét nem tudtuk megállítani. Ennek talán az lehet az oka, hogy az első forduló óta egy pechsorozat nehezíti a dolgunkat. Most is nagyon sok kulcsjátékosunk sérült volt. Ezt még tetézte, hogy kettő-egyes vezetésnél kiállították az egyik védőnket, így csaknem hetven percig emberhátrányban kellett játszanunk. Sajnálom, hogy nem sikerült pontokat szereznünk, de a Koroncó megérdemelte a győzelmet. A nézők nagyon jól szórakoztak a fordulatos mérkőzésen.

Bízom benne, hogy a következő fordulókban sikeresebbek tudunk lenni" – nyilatkozta a nem mindennapi mérkőzésről a bajcsiak edzője, Kovács László.

„Erősebb ellenféllel szemben tudtunk nyerni, ami jót tesz a csapat önbizalmának. A kapusunk szabadságon volt, nem utazott velünk Bajcsra, ezért egy mezőnyjátékosunk állt a kapuba. Az nagy segítség volt, hogy Rácz Péter, aki a csapat összeállításáért felel, a félidőben beállt és több gólpasszt is adott. Remélem, hogy a győzelem után több néző látogat ki a mérkőzéseinkre" – értékelt Ivánfalvi Gyula, a Koroncó játékosa.