2017. 10. 18. szerda - Lukács 12°C | 22°C Még több cikk.

Megyei foci - Csúnya hét gólos vereségbe szaladt bele a Kapuvár - Eredmények+nyilatkozatok, fotók, videó

Hétvégi eredmények a megyei labdarúgó bajnokságokból.
Duna Takarék Megyei I. osztály 4. forduló.

Lébény, 400 néző. V.: Juhász B.

Lébény: Élő – Horváth M., Mészáros P., Jakab (Domoszlai), Pintér K. (Tar), Sallai, Hegedüs A. (Kertész), Boczor, Meicz, Szücs G., Németh D. Edző: Gulyás Imre.

Hédervár: Babos – Kiss Á., Szabó Sz., Molnár Á., Kovács K., Szabados G. (Dankó), Újvári R. (Antalkovics), Nagy Cs., Jász, Ujvári T. (Szabados M.), Benczinger. Edző: Tiba Zoltán.

Gsz.: Tar, ill. Szabó Sz.
Az 5. percben Hegedüs A. lépett ki a védők közül, már csak a kapussal állt szemben, de mellégurította a labdát. A másik oldalon a 8. percben egy szabadrúgás után lecsorgó labdát Újvári R. estében a kapufára lőtte. Nagy elánnal kezdte a második félidőt a Lébény, Babos két alkalommal is góltól mentette meg a csapatát. 58. p: Boczort buktatták a tizenhatoson belül, a megítélt büntetőt Hegedüs A. a felső lécre lőtte. 74. p: Hegedüs lövését Babos a léc alól tornázta ki. A következő percben Tar bal oldalról belőtt szöglete a jobb sarokban kötött ki. 1–0. 82. p: A jobbról belőtt labdát Szabó Sz. a hálóba fejelte. 1–1.
Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, mindkét csapat elsősorban a védekezésre összpontosított. A folytatásban a cseréknek köszönhetően felgyorsult a lébényiek játéka, több gólszerzési lehetőséget is kidolgoztak, de azokat sorra elhibázták. Igaz, ebben a remekül védő Babosnak is nagy szerepe volt. Összességében a hazaiak biztos győzelmet engedtek ki a kezükből.
Jók: Boczor, Sallai, Horváth M., ill. Babos, Szabó Sz., Szabados G.

Gulyás Imre: – Küzdelmes mérkőzésen a helyzetek alapján közelebb álltunk a győzelemhez, de megbecsüljük az egy pontot is.
Tiba Zoltán: – A játék képe alapján igazságos eredmény született.
Steininger Imre

Megyei foci: Lébény-Hegyeshalom. Fotók: Bertleff András.

Hegyeshalom–Gönyű 5–1 (4–1)
Hegyeshalom, 100 néző. V.: Csirke R.

Hegyeshalom: Takács B. – Baranyai R., Pál G., Kónya, Máté G., Gyenge (Gláser), Skoda, Farkas K., Szalka, Tóth F. (Papp Zs.), Herczeg (Sárközy). Edző: Menyhárt Dénes.

Gönyű: Tóth M. – Böcz B., Bognár Á., Kovács M., Sovány (Máthé B.), Hajmási, Kiss Z., Lanzendorfen, Czeitler, Tóth R. (Kertész B.), Papp T. Edző: Kertész Balázs.

Gsz.: Skoda (2), Tóth F. (2), Herczeg, ill. Czeitler.
A Hegyeshalom végig kézben tartotta a találkozót és ilyen különbséggel is megérdemelten nyert.
Jók: mindenki, ill. senki.

Menyhárt Dénes: – Megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok a csapat egész heti hozzáállásához.

Kertész Balázs: – Kikészített minket a hetek óta tartó szerda-szombat ritmus. Nagyon kevesen vagyunk ehhez. Fáradtan mozogtunk.

Fertőszentmiklós–Loland-Nyúl 1–0 (0–0)
Fertőszentmiklós, 150 néző. V.: Lukácsi.

Fertőszentmiklós: Zsirai – Boda, Kovács Galavics M. (Gergácz), Ratatics, Mészáros M., Ambrus A., Kungl Á., Ambrus Cs., Kovács M., Fábián A. (Galambos), Holzmann. Edző: Majoros Zoltán.

Nyúl: Kiss A. – Kapa Martin, Kapa Márkó, Varga Zs., Rigó, Varga P. (Samodai), Töltősi, Vörös Torma, Visy, Véghelyi, Maracskó (László N.). Edző: Varga Péter.

Gsz.: Holzmann.
Az első félidőben a Nyúl játszott fölényben, helyzetei is voltak. A második játékrész kiegyenlítettebb játékot hozott. A hazaiak egy szerencsés góllal győztek.
Jók: mindenki, ill. Kapa Martin, Kapa Márkó, Vörös Torma.

Majoros Zoltán: – Küzdöttünk, hajtottunk és végre taktikusan, valamint fegyelmezetten futballoztunk.

Varga Péter: – A félidőben több góllal kellett volna vezetnünk. A második játékrészben a szögletből kapott gól után ideges és kapkodó lett a játékunk, így ha szerencsésen is, de nyert a hazai csapat.

Rajka Green–Beled 5–0 (2–0)
Rajka, 150 néző. V.: Zám Zs.

Rajka: Madácsi – Jablonicky, Banyár, Ivanko, Zubán (Katona Cs.), Régely, Belovic, Szalai Zs., Baják (Diviak), Derdák (Szirtl), Lences. Edző: Rastislav Kunst.

Beled: Gerencsér – Varga D. (Németh Á.), Szemes, Könczöl, Vass (Molnár M.), Molnár Z., Varga T., Torma J., Gábor Sz. (Giczi), Nagy T., Farkas B. Edző: Szalka Péter.

Gsz.: Régely (3), Ivanko, Vass (öngól).
Egyenlő erők küzdelméből a helyzeteit jobban kihasználó csapat került ki győztesen.
Jók: Régely, Madácsi, Baják, ill. senki.

Rastislav Kunst: – Megérdemelt győzelmet arattunk. Kihasználtuk az ellenfél nyílt játékát.

Szalka Péter: – Óriási egyéni hibákból kapott gólokkal kivégeztük magunkat.

Lipót-Pékség–SFAC 1900 2–0 (0–0)
Lipót, 200 néző. V.: Fuhrmann.

Lipót: Takács N. – Vojnisek (Györkös), Varga R., Virág, Zimonyi, Csete, Molnár M., Skultéti (Bella), Bieder G., Varga T. (Schillinger), Füleki. Edző: Cseri Mihály.

SFAC: Giczi – Tóth P., Németh V. (Kocsis Cs.), Fényes, Varga G., Kelemen, Honyák, Keszeg, Soós (Récsei), Horváth P. (Fejsze), Barkovics. Edző: Ágoston Zsolt.

Gsz.: Zimonyi, Csete.
A helyzetek sokaságát kihagyó lipóti csapat nagy küzdelemben fektette két vállra a rendkívül szervezetten védekező soproniakat.
Jók: Zimonyi, Csete, Varga T., Bieder G., Vojnisek, ill. Giczi, Soós, Kelemen.

Cseri Mihály: – A fiatalos lendület ellen taktikus, érett futballt játszva megérdemelten nyertünk.

Ágoston Zsolt: – Az első félidőben mindkét csapatnak voltak lehetőségei, de ezek kimaradtak. A második félidőben a lipóti csapat hibára kényszerített bennünket és megérdemelten tartotta otthon a három pontot.

Öttevény–Kapuvár 7–0 (4–0)
Öttevény, 150 néző. V.: Vadász Cs.

Öttevény: Papp I. – Keszei, Németh M., Nagy L. (Hécz), Nagy R., Fuhrmann (Puter G.), Wágenhoffer, Varga J., Horváth B., Lappints, Peczár (Vígh). Edző: Germán Ferenc.

Kapuvár: Vass – Horváth P., Böcskör Gy. (Nagy Á.), Debreczeni, Németh P., Varga T., Magyar (Lukácsi), Bognár L., Kiss Á., Kecskés, Győrvári (Böcskör Zs.). Edző: Józsa Péter.

Gsz.: Nagy R. (2), Nagy L., Németh M., Horváth B., Vígh, Kecskés (öngól).
A hazai csapat mindkét félidőben óriási mezőnyfölényben játszott és ilyen különbséggel is megérdemelten nyerte meg a mérkőzést.

Germán Ferenc: – Parádés játékkal, a mérkőzést végig uralva szép győzelmet arattunk a szezon első hazai mérkőzésén.

Józsa Péter: – Remélem, ennél már nincs lejjebb.

Győrszentiván–Bácsa 0–2 (0–1)
Győrszentiván, 100 néző. V.: Péter G.

Győrszentiván: Kasza – Kapuváry, Mideczki (Tóth B.), Bieder A., Czuppon (Vadász), Hanicz, Szántó (Bartha), Szabó P., Rubics, Keszthelyi, Takács P. Edző: Zsédely Attila.

Bácsa: Katona T. – Katona M., Kun A., Kurucz, Kulcsár, Gajdos (Posta), Schofhauser E. (Simigla), Katona V., Bögöly, Sipos, Kalmár (Mendel). Edző: Korsós György.

Gsz.: Gajdos, Kalmár.
A mérkőzésen egymás hibáiból élt a két enerváltan futballozó csapat. A vendégek jól kihasználták a hazai együttes hibáit és megérdemelten nyertek.
Jók: senki, ill. Kun A., Katona V., Kalmár.

Zsédely Attila: – Nem ütjük meg a megyei első osztály színvonalát.

Korsós György: – Örülök, hogy sikerült megszerezni az első győzelmünket a bajnokságban.

Jánossomorja–Herold Trans-Ménfőcsanak 1–1 (0–0)
Jánossomorja, 250 néző. V.: Nyerges.

Jánossomorja: Tüske – Fettik, Gaál Z., Menyhárt, Soós (Takács B.), Maidics, Tóth I Kristóf (Horváth R.), Kantó, Horváth M., Cseri, Gaál D. Edző: Varga Róbert.
Ménfőcsanak: Ficsór – Papp R. (Szekeres), Nagy Á., Balogh L. (Fazekas), Veres, Visy, Németh B., Póczik, Nagy B., Böcskey Zs. (Ködmön), Csonka. Edző: Mayer János.

Gsz.: Cseri, ill. Csonka.
Kiállítva: Németh B.
Az első húsz percben a bajnokaspiráns vendégek birtokolták többet a labdát és alakítottak ki helyzeteket. A második félidőben a Jánossomorja egy kapu előtti kavarodás után megszerezte a vezetést. Az utolsó percekben nagy helyzetet hagyott ki a Jánossomorja, míg a Ménfőcsanak egy erősen vitatható büntetővel egyenlített.
Jók: mindenki, ill. Nagy Á., Veres, Csonka.

Varga Róbert: – Egyenrangú ellenfelei voltunk a bajnokaspiráns csapatnak. Nem itt tartanánk, ha egygólos vezetésnél le tudnánk zárni a mérkőzést. Ebben az esetben három-négy góllal is győzhetnénk.

Mayer János: – Nagyon értékes pontot szereztünk egy sokra hivatott csapat ellen.

Nagyszentjános–Győrzámoly 1-0

Orchidea Hotel Megyei II. Mosonmagyaróvári csoport 4. forduló.

Petőháza–Kópháza 3-1.

Pálya-Vasút Megyei III. Győri csoport 4. forduló.
Vámosszabadi–Sokorópátka 1-2.

Zefiro Megyei III. Győr-Mosonmagyaróvári csoport 4. forduló.
Gyömöre–Markotabödöge 0-9.

Megyei III. Mosonmagyaróvár-Északi csoport 4. forduló.
Bácsa II–Mosonszentmiklós II 5-1,
Kimle II–Várbalog 2-1,
Hotel Lajta Park–Sport 36 6-2,
Győrújfalu II–Mosonudvar 8-1.
Dunasziget–Győrladamér 5-3.

Áki Mobil Megyei III. Csornai csoport 4. forduló.
Kisfalud–Szil 4-2.

Megyei III. Soproni A csoport 4. forduló.
Nagylózs–Sopronhorpács-Mészáros SE 1-3.
Pereszteg–Egyházasfalu 1-4,
Csapod–Ágfalva 5-1,
Répcevis–Tercia-Fertőendréd 1-3.

Megyei III. Soproni B csoport 4. forduló.
Zsira–Fertőd II 2-0,
Balf–Sarródi Ászok 5-1,
Und–Harka 4-3.

Guzmics: küzdeni tudásból jelesre vizsgáztunk

Priskin és Korhut is nyilatkozott a portugálok elleni, 1-0-ra elveszített meccs után. Tovább olvasom