2016. 12. 11. vasárnap - Árpád -3°C | 7°C

Megyei foci - április 17-18.

Kikapott a Győrszemere, az öttevényi rangadót a Jánossomorja nyerte. Nyolc meccsen láthattak legalább nyolc gólt a nézők a megyei bajnokságok hétvégi meccsein.

Részletek a gymsfoci.hu oldalon.

Megyei I. osztály
A 22. forduló legnagyobb meglepetése a Fertőszentmiklós 1-0-s sikere a listavezető Győrszemere ellen. A két másik dobogós, az Öttevény és a Jánossomorja egymás ellen játszott Öttevényen, a vendégek nyertek 4-2-re. Egyre nehezebb helyzetben az Abda, ezúttal Szanyban szenvedtek 6-2 arányú vereséget. 4-1 re verte a Nyúl a Táp csapatát, és kikapott a tavasszal eddig remeklő Győrladamér is - Kapuváron szenvdetk 1-0-s vereséget. Az alsóházi rangadót a Lébény nyerte. A Koroncó-Nagyszentjános találkozó a pálya használhatatlansága miatt elmaradt.
Góllövők, edzői nyilatkozatok, tabella itt.

Megyei II. osztály
Győri csoport
Hat kapott góllal mentek haza Győrújfaluról a bőnyiek, Gönyűn 3-3-s mérkőzésen csak 1 pontot szerzett a Bajcs, Péren kikapott a Kajárpéc. Az Ifjú Kenyér Börcs–Vámosszabadi mérkőzés a pálya használhatatlansága miatt elmaradt.
Góllövők és tabella itt.

Mosonmagyaróvári csoport
Továbbra is sűrű az élmezőny, nyert a Rajka, a Dunakiliti, a Bősárkány és a Máriakálnok is. Nyert a Hegyeshalom hazai pályán, ellenfele, a Mosonszentmiklós hátránya már négy pont a kálnokiakkal szemben. Nyolc gólos pontosztozkodás lett a vége a Győrsövényház-Kunsziget találkozónak.

Soproni csoport
6-2-re nyert Sopronkövesden a listavezető Lövő, míg a Répcementi ismét kikapott (ezúttal Kónyban szenvedtek 2-1-es vereséget), így már 11 pont a lövőiek előnye a Répcementi előtt, a Fertőendréden győztes, jelenleg harmadik helyen álló beledi csapat hátránya már csak 3 pont.

Megyei III. osztály
A Csikvánd, a Győrasszonyfaés a Mindszentpuszta a tabella élén, mindhárom csapat nyert vasárnap. Tíz gól esett a Sasfészek-Sokorópátka, kilenc a Bakonyszentlászló-Tényő, nyolc a Gyarmat-Győrság meccsen.

Csornai csoport
9-2-ra nyert a Barbacs a Szárföld ellen, 7-0-ra verte az Acsalagot az Egyed, a tabella hátsó felén tanyázó Bodonhely Bezin tudott nyerni. A második Rábacsanak nyögvenyelősen, 3-2-re nyert az utolsó előtti Markotabödöge ellen.

Az éllovas Bezenye kikapott a második Győrzámolytól, elsősége azonban nincs veszélyben a bezenyeieknek, ugyanis nagy fölénnyel vezetnek. Ahogy nagy a különbség a második Győrzámoly és harmadik, ezúttal Újrónafőn 6-1-re győzedelmeskedő Abda II. között is. Az utolsó helyen álló Mecsér ezúttal a MITE ellen szerzett pontot.

Kapuvári csoport
A tabella elején álló csapatok közül csak a Balfnak sikerült nyernie, a Nagycenk döntetlent játszott Sopronkövesden, a Fertőd hazai pályán kikapott a Vitnyédtől, amely így pontszámban behozta a dobogó harmadik helyén álló Nagycenket.

4-0-ra verte a SFAC a Szany II-t, a másik két dobogós közül a Pereszteg 1, az Und 8 góllal volt jobb az elenfelénél. Továbbra sincs pontja a Kisfaludnak.

• 1. sivatag66 2010. április 18. 22:33
    „T.szerkesztő!!!
    Kérem szóljon a gymsfoci.hu oldal szerkesztőjének,hogy Egyeden nem játszik "Téti Zs." !!!!
    A helyes név PÓTI Zs. !!!!!!!!!!!!
    Aki egy meccsen 3 gólt szerez,annak nem kellene elírni a nevét !!!!”

Juhász Roland ismét belga bajnok az Anderlechttel

Juhász Roland csapata, az Anderlecht nyerte - története során immár 30. alkalommal - a belga… Tovább olvasom