2016. 12. 08. csütörtök - Mária -3°C | 3°C

Major József a top 20-ban az Ironman VB-n - fotók

Major József élete legjobb eredményét érte el az Ironman Világbajnokságon és a legjobb magyarként 19. helyen ért célba.

A versenyt a hagyományoknak megfelelően a Hawaii-szigeteken, Kailua-Konan rendezték.

Közel kétezer versenyző kvalifikálta magát az Ironman Világbajnokságra, ahol mindenkinek a triatlon klasszikus távját - 3,8km úszást, 180km kerékpárt és 42,2km futást - kellett egyben teljesíteni.

A győri Széchenyi ESE versenyzője megjavította az itt elért eddigi legjobb időeredményét, s 8 óra 39 perc alatt ért célba.

Major József a top 20-ban az Ironman VB-n - fotók Hawaii-szigetéről.

A férfiaknál Craig Alexander személyében ausztrál győzelem született, a nőknél negyedszer is az angol Chrissie Wellington nyert.

• 3. elemér 2011. október 13. 16:40
    „Elég zavaros az amit mutattak. Nem hiszem hogy csak nekem volt azzal probléma. Igy már O.K. Emlélszem mikor Arizonában nyert. Néztem a T.V.-n. Akinek nyerni kellet volna azt mondta, hogy ez hihetetlen. Aki igy tud futni az megérdemli a gyözelmet. Gratula a jó eredményért. Én minden nap találkozok triathlanosokkal. Engem kérdeztek már többen hogy készülök e Ironman-re. Mondom hogy nem, mert ezt fiatalabban kell kezdeni. http://tinyurl.com/3dwo5dt”
  • 2. kovaril 2011. október 13. 08:05
    „Tisztelt Elemér!

Koszonjuk szepen az eszrevetelt. A hivatalos eredmenylista a kovetkezo linken talalhato: http://ironmanworldchampionship.com/

Hivatalos eredmenyek pdf formatumban:

A profi ranglista, amelyet Ön belinkelt, az a 2012-es ponttablazat, amely alapjan a profik kvalifikalnak a jovo evi ironman vilagbajnoksagra.
    Az idei, 2011-es ranglistan Major József az elokelo 13. helyet szerezte meg, majd ez alapjan a 12-es rajtszamot kapta meg a versenyen. (elnezest az ekezetnelkulisegert)

Udv. kovaril”
  • 1. elemér 2011. október 12. 16:14
    „M.J. eredménye a hivatalos lapon nem stimmel.
    M.J 51.
    Balázs 33
    Profi ranglista Ironman

Egervári: szeretnénk kiszolgálni a közönséget

Győzelmet vár kedden a finnek elleni utolsó Európa-bajnoki selejtezőn Egervári Sándor, a magyar… Tovább olvasom