2017. 12. 15. péntek - Valér 4°C | 8°C Még több cikk.

Kulcsár Anitára emlékeztek: Az Audi ETO legyőzte a Valceát

A Magvassy sportcsarnokban kosárlabda-, kézilabda- és futsalmérkőzésekkel emlékeztek Kulcsár Anitára. Az Audi ETO három góllal legyőzte a román Valceát.

Audi-ETO–Oltchim Valcea (román) 28–25 (15–11)
Női kézilabda-mérkőzés, 400 néző. V.: Dobrovits, Tájok.

Audi-ETO: PÁLINGER – Orbán 4, AMORIM 9, Vérten, SPIRIDON 3, TOMORI 7, Szegedi 1. Cs.: Tóth E. 4/3, Virág.
Edző: Konkoly Csaba.

Valcea: Ungureanu – Maier 3, Neagu 2, Lecusanu 4/1, Stanca 3, Fiera, Elisei 1. Cs.: Smedescu (kapus), Luca, Szücs 1, Shymkute 1, PUSCASU 7/2, Manea 3.
Edző: Radu Voina.

Hétméteresek: 6/3, ill. 4/3. Kiállítások: 0, ill. 4 perc.

SEAT Foton Győr–MKB- Euroleasing 69–72 (16–20, 15–15, 13–16, 25–21)

Foton: Englert 12/3, Fűrész, Vida 11/3, Imbergerová 9/6, Keller 8. Csere: Djelmis 11/9, Horváth Zs. 8, Kovács K. 10, Süle.
Edző: Tapodi Péter.

MKB: Miljkovic 3, Honti 9/3, Eördögh 5, Milovanovic 7/3, Horti 4. Csere: Krivacsevics 20, Semsei 9/3, Varga Zs. 11, Németh A. 2, Hadarics 2, Czinder, Vágvölgyi.
Edző: Székely Norbert.

Duna Takarék ETO–Slovan Bratislava 5–2 (3–1)
Futsalmérkőzés, 300 néző. V.: Török.

ETO: Matkovics – Madarász, Gyurcsányi, Dróth, Harnisch. Cs.: Balázs, Sárdy, Peczár, Gölesz, Szabó P., Tamási, Leszkó.
Szakmai igazgató: Kozma Mihály.

Győri gólszerzők: Gyurcsányi (2), Madarász, Dróth, Leszkó.

AUDI ETO KC - OLTCHIM VALCEA 28-25 (15-11)
Női kézilabda, felkészülési mérkőzés

60. perc: Neagu góljára Amorim válaszol. 28-25. Vége a mérkőzésnek.

59. perc: Amorim passzából Spiridon harmadik gólját szerzi. 27-24.

57. perc: Lecusenu és újra Tomori a gólszerző. 26-24.

55. perc: Szegedi első találata. 24-22. Elisei, majd Tomori is eredményes. 25-23.

54. perc: Amorim lő gólt emberelőnyből. 23-21. Manea visszahozza egy gólra a Valceát. 23-22.

53. perc: Shymkute kap két percet.

49. perc: Manea szed le egy indítást a hatosunkon. Belövi a ziccert. 22-21.

48. perc: Amorim bombáz a kapuba kilenc méterről, talpról. 22-20.

46. perc: Tóth hibázza el a büntetőt.

45. perc: Lecusanu indul, és ellövi a labdát Pálinger mellett. 21-20.

42. perc: Manea Vértennel a nyakán fordul kapura. Blövi. 21-19.

40. perc: Tomori játssza be a labdát Spiridonnak. Szép gól beállóból. 21-17. Puscasu hetesből eredményes. 21-18.

39. perc: Puscasu hatnál tart. 19-17. Shymkute kap két percet. A büntetőt Tóth lövi be. 20-17.

37. perc: Puscasu hét perc alatt lő öt gólt. 19-16.

37. perc: Jó védekezésből indulhatunk. Spiridon fejezi be góllal az akciót. 19-15.

36. perc: Nagyon felmászunk a román védőfalra, de így is jár a labda. Tomori vetődik be, és lő gólt. 17-14. Puscasu, majd Amorim is a kapuba talál.18-15.

34. perc: Amorim öt gólos. 16-14.

33. perc: Ebben a játékrészben még csak Puscasu szerzett gólt. Most éppen hetesből. 15-14.

32. perc: Megint Puscasu a bal szélről. 15-13.

31. perc: Puscasu góljával kezdődik a második félidő. 15-12.

A félidőben: 15-11

30. perc: Amorim lendületből érkezik a kapu elé. Nem lehet megállítani. 14-11. Amorim lő mégegyet. 15-11. Vége a félidőnek.

29. perc: Tóth passzával Orbán megy fel a job szélen. Szép gól, a hosszú alsóba. 13-11.

28. perc: Lecusanu hatasből eredményes. 12-11.

26. perc: Tóth ezúttal a bal szélről talál a kapuba. 12-10.

24. perc: Szűcs Gabi találatára Orbán válaszol gyorsan. 11-10.

23. perc: Tomori negyedik góljánál tart. 10-9.

22. perc: Shymkute ugorja túl a blokkot. 9-9. Mínusz négyről jön fel a román csapat.

21. perc: Maier gyönyörű gólt lő. Jobb kézzel jobb szélről. 9-8.

20. perc: Szűcs passzát Stanca veszi át, majd fordul kapura a vonalon. Átejti Pálingert. 9-7.

18. perc: Pálinger véd! Aztán a túloldaln Ungueranu is kétszer.

16. perc: Pálinger véd, indít, Orbán pedig belövi a ziccert. 9-5. Lecusanu első gólját lövi. 9-6.

15. perc: Neagut kiállítják. A büntetőt Tóth Eszter értékesíti. 8-5.

14. perc: Tomori csípőmagasságból engedi el a lövést. A kapus beleér, de nem tud hárítani. 7-4. Stanca is betalál. 7-5.

13. perc: Tomori egy csellel megbontja a Valcea hatos falát. Bemegy, lő, gól. 6-4.

12. perc: Amorim küldi kapura, takarásból, kilencről a labdát. Nagy gól. 5-4.

11. perc: Maier majd Stanca is eredményes. Egyenlít a Valcea. 4-4.

9. perc: Az ETO KC egykori legendás játékosának, és edzőjének lánya Tóth Eszter szerez gólt, hetesből. 4-2.

8. perc: Szépen jár a labda támadásban. A fal jobbra megy, a szélen egyedül marad Orbán. Gól! 3-2.

7. perc: Amorim egyenlít. 2-2.

6. perc: Neagu megy át a falon Spiridon és Amorim között. Nem egyszerű feladat, de megcsinálja. Gól. 1-2.

5. perc: Eddig remekül védekeztünk, e a támadásokban sok a hiba. A Valcea indul, és Maier lő Pálinger mellett a kapuba. 1-1.

3. perc: Vérten hetest hibázott.

2. perc: Tomorié a meccs első gólja. 1-0.

1. perc: A román csapat kezdi a mérkőzést. Az ETO kezdőjében Pálinger előtt Orbán, Amorim, Tóth E., Spiridon, Tomori és Vérten támad.

Vezetőedző: Radu Voina

Elsőként 15.45-kor a SEAT Foton Győr és az MKB-Euroleasing női kosárcsapata csap össze, majd 18 órakor az Audi-ETO és a román Oltchim Valcea mérkőzik meg egymással. Este háromnegyed nyolckor a Duna Takarék ETO és a Slovan Bratislava csap össze. A meccset a világ legjobb futsalbírójának választott Török Károly vezeti.

A kosárlabdásokkal kapcsolatos hír, hogy lejátszotta első felkészülési mérkőzését a SEAT Foton Győr. Tapodi Péter tanítványai tartalékosan is győzni tudtak Nyitrán. A csapatban nem lehetett ott a műtétre váró Borovicková, a hasfalhúzódással bajlódó Őri és a montenegrói válogatottban szereplő Radunovic.

Nitra–SEAT Foton Győr 62–73 (15–15, 17–22, 14–20, 16–16). Foton: Englert 6/6, Fűrész 3/3, Vida 12, Imbergerová 9/3, Keller 10. Cs.: Djelmis 23/15, Kovács K. 5, Horváth Zs. 5, Süle.

• 2. tomhagen 2009. augusztus 25. 19:41
    „Hiányzol innen, Anita! Játékod is és a személyiséged is !”
  • 1. BeTo 2009. augusztus 25. 19:24
    „Duda megint megszórta magát, gratulálok! :)”

Dudás: Az U20-as válogatott érmet is szerezhet a VB-n!

Labdarúgás - Egervári Sándor kihirdette a szeptember 24-én kezdődő egyiptomi világbajnokságra… Tovább olvasom