2017. 03. 29. szerda - Auguszta 5°C | 19°C Még több cikk.

Jól mentek a mosonmagyaróváriak

A magyar ralibajnokság második fordulóját Miskolcon és környékén rendezték meg.
A győzelmet az Aschenbrenner György–Pikó Zsuzsa páros nyerte, 1,9 mp-cel megelőzve a hétszeres bajnok ifj. Tóth Jánost. A dobogó harmadik fokára a Herczig–Baranyai duó állhatott, akik 5 mp-en belül érkeztek célba. A mosonmagyaróvári Ba-Ro Motorsport színeit képviselő Rongits Attila–Hannus László (Mitsubishi EVO IX, képünkön) egység a számára még szokatlan autóval az abszolút 12. helyet szerezte meg.

• 1. IV.Béla 2010. április 29. 12:07
    „Kezdem megszeretni a sportrovat netes szerkesztőjét! Ennyi ralis cikket eddig egy év alatt sem láttunk. :) Gratulálok Rongitséknak, remélem, lesznek majd jobbak is!

(és igaz, tényleg 12-ek lettek, múltkor nem vettem figyelembe, hogy az S-kategória nem játszik abszolútban)”

Soproni sportmajális

Május 1-jén, szombaton 9–19 óra között második alkalommal rendezik meg Sopronban a… Tovább olvasom