2017. 07. 21. péntek - Dániel, Daniella 21°C | 31°C Még több cikk.

Húsz gól felett nyert hazai pályán az Audi-ETO - sok-sok fotó az év első győzelméről!

Magabiztos, könnyed 38-17-es győzelmet arattak a győriek az MTK ellen.
Fölényes győzelmet aratott hazai pályán a Győri Audi-ETO együttese az MTK ellen. A zöld-fehéreknél bemutatkozott Knedliková is.

Győri Audi-ETO - MTK-Budapest 38-17 (20-7)

Gólszerzők:

ETO: Kovacsics 6(1), Korsós, Löke 5-5, Hornyák, Szepesi 4-4, Sen, Milanovic-Litre 3, Müller 3(2), Bognár-Bódi 2, Aguilar, Planéta, Knedliková 1-1.

MTK: Wolf 3(1), Valovics 3, Szádvári, Fekete B., Török 2-2, Kovács G. 1(1), Csuka, Horváth D., Ábrahám, Barna 1-1.

Szádvári góljával vendégek szerezték meg a vezetést, de Müller gyorsan egyenlített. A találkozó elején tudta tartani a lépést az MTK, először a 6. percben Sen lövése után vezetett az ETO 3-2-re.

Húsz gól felett nyert hazai pályán az Audi-ETO az MTK ellen I - fotók: Bertleff András

Megszerzett előnyt követően érvényesült a papírforma. A vendégek nagyon nehezen ritkán tudták feltörni a győriek védelmét, míg Ambros Martín csapata könnyed gólokat szerzett és értékesítették a ziccereket.

Az első félidő közepén valamelyest rendezte a sorokat a fővárosi együttes, de az utolsó perceket ismét megnyomták a zöld-fehérek, így 20-7-es győri vezetéssel vonultak öltözőbe a csapatok.

Húsz gól felett nyert hazai pályán az Audi-ETO az MTK ellen II - fotók: Tudósító

Szünetet követően, a magabiztos előny tudatában Ambros Martín igyekezett különböző figurákat játszani a csapatával, illetve pályára léptek a korábban kevesebb lehetőséghez jutó játékosok is. A győrieknél bemutatkozott az újonnan érkező Knedliková is, aki megszerezte az első találatát is.

A második félidőben is óriási volt a különbség a két együttes között, végül 38-17-es győzelmet aratott hazai pályán a Győri Audi-ETO együttese az MTK ellen a bajnokságban.

Online közvetítés

Vége a találkozónak!

(II.) 30.p. A végén még Szepesi eredményes volt és beállította a 38-17-es végeredményt.

(II.) 29.p. Planéta is megszerezte első találatát. 37-17

(II.) 28.p. Már csak az a kérdés, hogy negyvenen belül marad az MTK. Hornyák és Kovacsics is a kapuba talált. 36-17

(II.) 25.p. Kovacsics és Milanovic-Litre növelte tovább az előnyt. 34-17

(II.) 24.p. Hornyák estében szerezte meg harmadik gólját. 32-17

(II.) 23.p. Újabb Fekete gól a vendégeknél, majd Milanovic-Litre is a kapuba talált. 31-17

(II.) 21.p. Kovacsics negyedik találatát szerezte meg, majd Knedlikova első gólját szerezte meg az ETO színeiben. 30-16

(II.) 20.p. Fekete is feliratkozott a gólszerzőkhöz. 28-16

(II.) 19.p. Csuka beállós pozícióból szépített. 28-15

(II.) 18.p. A kisebb gólcsendet Kovacsics törte meg átlövésből. 28-14

(II.) 14.p. Valovics estében lőtt Her kapujába. 27-14

(II.) 13.p. Góóól! Korsós remek passza után Löke ismét bal kézzel volt eredményes. 27-13

(II.) 12.p. Szép támadás végén Török gól szélről, majd Barna is a kapuba talált. 26-13

(II.) 11.p. Valovics a kapufa segítségével talált a kapuba, majd Sen válaszolt rögtön. 26-11

(II.) 9.p. Wolf szépített a vendégeknél. 25-10

(II.) 8.p. Löke ma tudja gyakorolni a bal kezes lövéseket, ismét így talált a kapuba. 25-9

(II.) 7.p. Korsós egymás után két hétméterest is értékesített. 24-9

(II.) 4.p. Löke harmadik találatát szerezte meg, majd Török szépített, Herr felett emelt a kapuba. 22-9

(II.) 3.p. Müller elrontott hétméterese után Ábrahám szépített. 21-8

(II.) 1.p. Rögtön az első támadás végén Bognár-Bódi volt eredményes szélről. 21-7

Vége az első félidőnek!

30.p. Aguilar bejátszása után Löke bal kézzel talált a kapuba. 20-7

29.p. Emberhátrányból, szép betörés után Aguilar is feliratkozott gólszerzőkhöz. 19-7

28.p. Grubisic kezéből nem pattant ki a labda, indította Szepesit, aki nem hibázta el a ziccert. 18-7

26.p. Indítás végén Szepesi jobb oldalról, jobb kézzel szerezte meg második találatát. 17-7

15.p. Korsós harmadik gólját szerezte szélről. 11-4

14.p. Wolf hétméteresből vette be Grubisic kapuját.

13.p. Képtelen újabb gólt szerezni az MTK, míg a győrieknél Sen szerezte meg második találatát. 10-3

12.p. Jó védekezés után Bognár-Bódi estében a kapus lábai között lőtt a kapuba. 9-3

11.p. Újabb lerohanásból Korsós talált a kapuba. Időt kért Horváth Attila, a vendégek mestere. 8-3

10.p. Gyors lerohanás végén újabb Hornyák gól. 7-3

9.p. Hornyák magabiztosan értékesítette a kínálkozó ziccert. 6-3

9.p. Ismét hétméteresből volt eredményes Müller. 5-3

8.p. Szádvári szépített. 4-3

7.p. Sen találatával először szerezte meg a vezetést az ETO, majd Müller növelt tovább hétméteresből. 4-2

5.p. Müller egyenlített átlövésből. 2-2

3.p. Wolf elhajlásos lövéssel vette be Grubisic kapuját. 1-2

2.p. Müller passzát követően Korsós nem rontotta el a ziccert szélről. 1-1

1.p. Elrontott győri támadás után Szádvári szerezte meg a vezetést a vendégeknek. 0-1

Elkezdődött a csapatok bemutatása, rövidesen kezdődik a találkozó.

Dakar-rali: Újabb Mini-siker, Terranova harmadik szakaszgyőzelme

A hetedik szakaszon is Minivel versenyző pilóta volt a leggyorsabb a Dél-Amerikában zajló… Tovább olvasom