2017. 06. 23. péntek - Zoltán 21°C | 32°C Még több cikk.

Hozta a kötelezőt az MTE 1904 a Vép ellen

Zuhogó esőben lejátszott 90 perc során, az első félidőben az MTE mezőnyfölényt harcolt ki, de helyzeteit nem tudta kihasználni. Fordulás után mindkét csapat a győzelemre törekedett, amit az MTE jobb végjátékának köszönhetően megnyert.
Vép - MTE 1904 0-1 (0-0)
Vép, 150 néző. V.: Erdős.
Gsz.: Smatovisch.
Vép: Kutasi - Németh A., Takács Cs.,Horváth Á., Kövér Z., Illés Á. (Eőry), Balikó, Török (Derdák), Takács, Borsi, Gombás. Edző: Takács Csaba.
MTE 1904: Antal - Szabados G. (Régi), Gardó, Tóth G., Kovács, Tóth N., Hannich, Török, Szabados S. (Balás, Vinter), Smatovisch, Marek. Edző: Hannich Péter.

A mosonmagyaróváriak a sereghajtó otthonában mindhárom pont megszerzésére készültek, mert feledtetni akarták a múlt héten hazai pályán elszenvedett súlyos vereségüket. Az első félidőben mindkét kapu előtt adódtak gólszerzési lehetőséget, ám egyik csapat sem talált be. A 85. percben Hannich jobb oldali beadását Régi sarkalta tovább Schmatovich elé, akinek lövését először blokkolta a hazai védelem, a kipattanó labdát aztán a mosonmagyaróvári játékos 8 méterőől az üres kapuba lőtte. 0-1. A 9a. percben növelhette volna előnyét az MTE, Schmatovich azonban ziccerben a kapu mellé gurított.

Jók: Kutasi, Takács, Balikó, ill. Smatovisch, Török, Antal.

Takács Csaba: - Ugyan adódtak lehetőségek a mi csapatunk előtt is, végül megérdemelt nyert az ellenfél. Gratulálok a mosonmagyaróvári együttesnek.
Hannich Péter: - A kötelező győzelmek mindig nehezek, de ez nagyon nehéz volt.

Hatodik a mosonmagyaróvári csapat, igaz, a mögöttük álló Csesztreg egy meccsel kevesebbet játszott.
A 19. forduló további eredményei és tabella itt >>

Taktikus lipóti győzelem a Celldömölk ellen

Mély talajon, szakadó esőben jól játszó ellenféllel szemben a lipóti csapat taktikus játékkal… Tovább olvasom