2016. 09. 26. hétfő - Jusztina 13°C | 20°C

Hétvégi eredmények - március 26-27

Rangadót nyert a Győrzámoly és a Hédervár, helyet cserélt a Kajárpéc és a Tét, először kapott ki a Sokorópátka, az Acsalag pedig elfogyott az Ikrény ellen. Sereghajtó verte az éllovast a csornai csoportban.

Megyei I. osztály
Egyre nagyobb a pontkülönbség a tabella élén állók, a középmezőny, és a kiesők között. A Győrszemere és a Jánossomorja hozta a kötelező győzelmet, a Petőháza és az Öttevény döntetlent jászott. Hiába szerzett pontot a Nyúl ellen a Pannonhalma, még mindig kieső helyen állnak. Az Abda helyzete egyre nehezebb, a Győrladamér 2-1-es győzelemmel távozott tőlük vasárnap.
Részletek, nyilatkozatok itt >>
Tabella itt >>
U19-es eredmények és tabella >>

Megyei II. o.
A győri csoportban helycsere történt az élen: az eddig vezető Kajárpéc 2-2-es döntetlent játszott a Bajccsal, így a Tápon nyerni tudó Tét átvette a vezetést. Győrszentivánon pontokat veszített a Töltéstava.
A mosonmagyaróvári csoportban két rangadót is rendeztek, a Győrzámoly legyőzte a Bezenyét, a Hédervár pedig a Dunakilitit, így újra a héderváriak vezetik a tabellát, a Bezenye a második, a Dunakiliti és a Győrzámoly 32-32 ponttal a harmadik és a negyedik helyen áll. Bősárkány ellen pontot szerzett a kiesés ellen harcoló Börcs, Mosonszolnokon nyert a szintén kiesés elől menekülő Hegyeshalom, a Károlyháza pedig 5-1-re kikapott otthon a Dunaszegtől, így most már a Dunasziget mellett a Károlyháza áll a kieső helyen.
A soproni csoportot vezető Répcementi játék nélkül gyűjtötte be a három pontot, a Lövő rangadót nyert Hegykőn. Sopronkövesden kiütéses győzelmet aratott a kiesés ellen küzdő Vitnyéd.
Eredmények részletesen itt >>
Tabellák, U21-es eredmények itt >>

Megyei III. o.
A győri csoportban a bajnokságban először kapott ki a Sokorópátka: a Győrságnak sikerült nyerni a listavezető ellen. Nyert a Gyömöre és a Csikvánd.
A győri-csornai csoportban a listavezető Ikrény a hatodik helyen álló Acsalagot fogadta, a meccs 4-0-ás állásnál a 23. percben félbeszakadt, mert a vendégek létszáma a megengedett alá csökkent. A Győri Dózsa ellen értékes pontokat veszített a Rábacsécsény, a DAC ellen nyert a Rábaszentmihály.
A csornai csoportban kikapott a listavezető Barbacs az utolsó helyen álló Rábatamásitól, így most már szárföldi 4-0-ás sikerével a Rábaszentandrás áll az élen. A Szil - Szilsárkány-Pásztori szomszédvári rangadó 2-2-es döntetlen lett.
2-1-re nyert a Nagycenk a Kópháza ellen a kapuvári csoportban, az Iván pedig kiütötte a Zsirát. Az Agyagosszergény ellen az utolsó előútti helyen álló Répcevis.
A mosonmagyaróvári csoportban 8-0-ra nyert a Várbalog a Dunaszentpál ellen, a Kunsziget 2-0-ra kikapott a Kimlétől, így már hét ponttal vezet a Várbalog a Kunsziget előtt a tabella élén. Mosonmagyaróváron nyert a Mosonszentmiklós II, a Halászi megverte az Ásványrárót, így már csak négy pont kettejük között a különbség.
A soproni csoportban ismét nyert a Sarród, így már nem ők az utolsók, hanem a Goldschmidt, igaz, utóbbi csapat meccse most elmaradt a listavezető SFAC ellen. A Kisfalud nyert a Harka ellen, a Fertőszéplak és a Szany II. döntetlent játszott egymással.
Tabellák, U21-es eredmények itt >>

Holland-magyar - Egervári: kettőnél több változás lesz a kezdőcsapatban

A keddi, amszterdami Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésre kettőnél több helyen változtat kezdőcsapatán… Tovább olvasom