2017. 08. 21. hétfő - Sámuel, Hajna 13°C | 22°C Még több cikk.

Hét soproni dobogós helyen végzett Visegrádon

Kerékpár - Visegrádon rekordrészvétel mellett rendezték meg a T-Mobile TOP Maraton sorozat második állomását, a 9. MVM Duna Maratont. Az öt ország bringásait felvonultató verseny a nemzetközi Inter-Mountain Series és a Maraton Magyar Kupa-sorozat futama is volt egyben.
A soproni KTM-Erste Leasing csapatából tizennyolcan vettek részt a versenyen, s összesen hét dobogós helyezést értek el.

A leghosszabb távon a harminc év felettiek között csaknem ötórás menetidővel Horváth Csaba diadalmaskodott, megőrizve ezzel veretlenségét a sorozatban. Szintén hosszútávon Böhm Lajos a Master2 kategóriában a dobogó harmadik fokára állhatott.

Horváth Csaba ötórás kerékpározásának jutalma aranyérem lett.

A nőknél az elit mezőnyben Simon Emese fantasztikus tempót diktálva utasította maga mögé a mezőnyt.

Rövidtávon (35 km) szinte mindent vittek a soproniak. A nőknél Nagy Ágnesnek, Master1-ben Molnár Balázsnak, Master3-ban pedig Lénárt Lászlónak akasztottak a verseny végén aranyérmet a nyakába. Master2-ben Németh Frigyesnek ugyan nyernie nem sikerült, de az ezüst is szépen csillog.

Győr Sharks: idén elmarad a címvédés

Amerikai futball - A Győr Sharks 48–30-ra kikapott a Budapest Cowboys otthonában a Veritas… Tovább olvasom