2017. 02. 20. hétfő - Aladár, Álmos 0°C | 9°C Még több cikk.

Győrhő ETO KC-Debrecen 21-29

Kézilabda - A Győrhő ETO FKC a Debrecen ellen szerette volna elkezdeni a felzárkózást. A várt győzelem elmaradt. A vendégek 8 góllal nyertek.

Győrhő ETO FKC - DKSE-Airport Debrecen 21-29 (11-14)
Férfi kézilabda NBI., 4. forduló

GYŐRHŐ ETO: Hoffmann – Székely 6/2, Struhár 1, Forrai, Kányai, Bognár 1, SZÉLES 7/2 Csere: Herjeczki(k), Nagy T 2., Szabó A. 1, Roman, Konkoly 1, Kovács Á 1, Horváth A. 1. Vezetőedző: Vura József

DKSE-AIRPORT DEBRECEN: Djordjevic – Gúnya 8, Juhász 2, Frey T. 2, Vyshnevsky, Kelecevic 3, Pálos 5 Csere: Nohaj (k), Ambrus 2, Lókodi 6/6, Mezei , Csikós 1 Vezetőedző: Kovács Mihály

További képekért kattintson ide! Fotók: H. Baranyai Edina

60. perc: A végig jobban játszó Debrecen nyolc góllal nyert a Magvassy Sportcsarnokban az ETO FKC ellen. 21-29 a vége.

58. perc: Székely és Széles góljaival kerülünk közelebb a Debrecenhez. 21-29.

57. perc: Megint Frey. Tíz gól a különbség, először a meccsen. 19-29.

56. perc: Frey ad kötényt Hoffmannak. 19-28.

55. perc: Ambrus kezdi a figurát, és ő is fejezi be, góllal. 18-27. Széles is bedob egy hetest. 19-27.

54. perc: Kelecevic könnyedén lövi át a hatos falat. 18-26. Nem nagy kockázat kijelenteni: ez a meccs is elment.

52. perc: Lókodi szokás szerint büntetőből, Székely akcióból eredményes. 18-25.

50. perc: Még jó, hogy ott van Székely és Konkoly. 17-24.

49. perc: Pálos növeli kilencre a DKSE előnyét. Kezd kínos lenni...15-24.

47. perc: Pálos megint, nem találják ki...indításból. 15-23

45. perc: A Debrecen biztos kezű ítéletvégrehajtója Lókodi értékesíti a hetest. Csikós akcióból növeli tovább a vendégek előnyét. 15-22.

44. perc: Kovács Ádám góljára Juhász kontrázott, majd Székely megint ETO- találatot szerez. 15-20

41. perc: Lókodi két hetest lő be, két egymást követő támadás után. Vura JÓzsef időt kér 13-19.

37. perc: Gúnya a sokadik leindításból, a sokadik gólját lövi. 13-17.

35. perc: Pálos indul, és ziccerben nem tud hibázni. 13-16.

34. perc: Székely reméljük elkapta a fonalat. 13-15.

31. perc: Kezdésnek egy-egy gól itt is-ott is. 12-15.

A kezdeti bizonytalanság után a Debrecen nyújtott kiegyensúlyozottabb teljesítményt az első játékrészben. Jobb szélen és beállóban kellene megbízhatóbb produkció az ETO-ban.

30. perc: Struhár lövése megpattan, de a lényeg, hogy gól lesz belőle, Gúnya válaszol rá. 11-14. Ez az első félidő vége.

28. perc: A jobb szélről is lövünk gólt, Székely talál be. 10-12.

26. perc: Az ex-győri Pálos talál be volt csapata kapujába. 9-12.

23. perc: Jobb szélről másodszor is a kapusba dobjuk a ziccert, Szabó azonban javít. 9-11.

22. perc: Széles vs. Gúnya. 8-10.

21. perc: A nagy kapkodásból a DKSE jön ki jobban, Juhász, Frey és Gúnya is gólt szerez. 7-9.

18. perc: Forrai harcol ki egy hetest, Széles értékesíti. Újra ETO- előny. 7-6.

Kettőt cserélünk támadás-védekezésben. Nagy és Roman jön le, Kányai és Forrai be, ha a vendégek támadnak.

14. perc: Széles cunder a bal szélről. Gyönyörű gól. Nagy Tamás átlövésből egyenlít. 6-6.

13. perc: Nem tartott sokáig a debreceni emberelőny, Ambrus is pihenhet.

12. perc: Szabót kiállítják, a büntetőt Herjeczki mellett lövi a kapuba Lókodi. 4-6.

11. perc: Lókodi büntetőből, Gúnya indításból eredményes. 4-5

9. perc: Megint Gúnya, most a jobb szélről. 3-3.

8. perc: Labdát vesztünk, Gúnya pedig kihasználja a hibát. 3-2.

7. perc: Öt-egyet védekezik a Debrecen, keményen, határozottan, de ez sem állíthatja meg Székelyt. A balszélső a rövidre húz vissza egy lövést. 3-1. Bognárt kiállítják. Emberhátrányban a Győr. Ritkán látható jelenet kézilabda pályán: Frey mellédob egy hetest.

4. perc: Nagy Tamás rögtön duplázni tud. 2-1.

1. perc: A Debrecen kezdi a meccset. Nálunk védekezésben Hoffmann előtt Székely, Struhár, Nagy T:, Kányai, Bognár R. és Széles a pályán. A vendégek szereznek vezetést Kelecevic találatával. 0-1.

Az NBI 4. fordulójának mérkőzésn a Győrhő ETO játszik fehér mezben a vendég Debrecen pedig sárga szerelésben. Az ETO keretében:

Vezetőedző: Kovács Mihály

A Győrhő-ETO három vereséggel indította a bajnokságot. Tatabányán állt a legközelebb a pontszerzéshez Vura József együttese, s csak remélni lehet, hogy a ma este hatkor kezdődő összecsapáson már az első pontoknak is örülhet a Magvassy-csarnok közönsége.

„Való igaz, nem a legjobb így kezdeni a szezont, de eddig nálunk erősebb gárdákkal mérkőztünk. Nem rossz csapat a Debrecen sem, ám úgy tűnik, több meghatározó játékosa hiányozhat. Nálunk viszont nagyjából rendbejött Gheorghe Roman, s felgyógyult Struhár Péter is, így komplett kerettel várhatjuk a meccset. Tulajdonképpen mindenben fel kell javulnunk, ha meg akarjuk kezdeni a felzárkózást. Márpedig ez a célunk hazai közönség előtt a Debrecen ellen" – mondta Vura József.

Dunaferr-Audi ETO KC 31-36

Kézilabda - Az Audi-ETO a Dunaferr otthonában játszott a forduló rangadóján. Görbiczék nyolcgólos… Tovább olvasom