A győriek bajnokhoz méltó, magabiztos játékkal győztek s maradtak hibátlanok.

Budaörs, NB I-es férfimérkőzés, 100 néző. V.: Farkas B., Erdélyi.

Aramis: Boldizsár – Kovács I., Hosszú, Horváth Sz., Roni. Cs.: Farsang, Klacsák, Sebestyén, Vattamány, Frank T., Jovánczai, Sikur, Soós A. Játékos-edző: Frank Tamás.

ETO: Tóth Gy. – Lódi, Solano, Püspök, Dróth. Cs.: Juanra, Noé, Vevé, Bognár B., Sáhó, Jakatics, Farkas B., Matkovics. Edző: Jordi Illa.
Gsz.: Hosszú (11.), Klacsák (33., 35.), ill. Sáhó (10.), Lódi (14., 37.), Dróth (29., 36.), Noé (31.).

Az ETO szerzett vezetést: Juanra átadása után Sáhó lőtt közelről a kapuba. Egy perc múlva egy távoli lövéssel egyenlített a hazai csapat, majd egy gyors győri kontra végén Lódi lőtt a léc alá (1–2).

A szünet után Dróth növelte a győri előnyt, majd Noé is betalált (1–4), ekkor kicsit leült az ETO. Klacsák szépített, majd egy gólra faragta a hazai hátrányt (3–4), de újra felpörgött a vendégcsapat, s még ebben a percben Dróth, majd később Lódi is újra a kapuba talált.

ETO: egy korszak vége - Így látják a szurkolók

Ünnepé tették a szurkolók a Győri ETO eleddig utolsó hazai NB I-es mérkőzését.