2016. 09. 29. csütörtök - Mihály 13°C | 24°C

Foci megyei I. o. 10.04.

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság hétvégi fordulójának eredményei és a bajnokság állása.

Loland-Nyúl-Csinód-Győrladamér 4-0 (2-0)
Nyúl, 200 náéző. V.: Széplábi
Nyúl: Varga P. - Bodor, Bognár Á., Vígh, Varga Z. (Fürst), Kiss Z., Németh G., Németh D. (Gayer), Bognár J., Cserháti (Sulyok), Csigó. Edző: Horváth György.
Győrladamér: Pánczél - Korsós, Béli, Szász (Komjáthy), Ördög, Gajdos, Szakáll, Babos A., Hamed, Virág, Balogh. Edző: Virág Attila.
Gsz.: Cserháti, Csigó, Sulyok, Németh G. Kiállítva: Virág, Hamed, Szakáll.
Három tiszta ziccerrel indítottak a nyúliak, aztán az 5. percben Bognár J. bal oldali szögletét Cserháti bepörgette a jobb alsó sarokba. 1-0. Negyedórányi mezőnyjáték után a Győrladamér is kijött a szorításból. Újabb húsz perc unalmas mezőnyjáték után villant egyet a Nyúl, Németh G. kilépett a védők közül, lövését a kapus még kiütötte, de a résen levő Csigó 10 méterről a hálóba emelt. 2-0. A félidő lefújását követően a levonuláskor Virág Attila megjegyzést tett, amiért kiállította a játékvezető.
Szünet után a megfogyatkozott vendégcsapat inkább a védekezésre fordította figyelmét, míg a Nyúl megpróbálta kihasználni létszámfölényét. A 60. perc tájékán Szakáll, majd Hamed orra előtt villant a piros lap. Közben a mentő is megjelent a pálya mellett, mivel Szász Hunor feltehetően kulcscsonttörést szenvedett. Az utolsó tíz percben szedte össze magát ismét a Nyúl. Előbb 25 méterről Sulyok a jobb felső sarokba lőtt, 3-0, majd a lefújás előtt egy perccel Németh G. egy közeli lövéssel állította be a 4-0-ás végeredeményt.
Alacsony színvonal, csapkodó játék és a vendégjátékosok fegyelmezetlensége jellemezte a találkozót, amelyen a Nyúl begyűjtötte a  három pontot, a Győrladamér pedig továbbra is nyeretlenül áll a tabella végén.
Jók: Bognár Á., Kiss, Németh G., ill. Pánczél.
Horváth György: - A győzelem ellenére nem vagyok elégedett, hiszen tizenöt lehetőségből csupán négy gólt rúgtunk.
Virág Attila: - A rossz játékvezetői felfogás ellenére gratulálok a pályán maradt nyolc játékosomnak, azt viszont még nem tudom, a jövő héten hogyan fogunk kiállni.

Kocsis Imre

Kapuvár-Jánossomorja 0-1 (0-1)
Kapuvár, 300 néző. V.: Radasics.
Kapuvár: Bálint - Áder, Licskai L., Kun, Kovacsics, Dominek, Tóth B. (Molnár A.), Nyerges (Szabó), Markó, Kránitz, Licskai G. (Varga B.). Edző: Kovács Lajos.
Jánossomorja: Sipőcz - Szalai, Kompis, Winter (Göblyös), Némedi, Fuhrmann, Mikhely, Cseri, Ékes (Szeitz), Szalka, Bognár G. (Markó). Edző: Király József.
Gsz.: Bognár G.
Alacsony színvonalú mérkőzésen a hazaiak támadójátéka meddőnek bizonyult.
Jók: Bálint, Licskai L., Kovacsics, Kun, ill. Bognár G., Mikhely, Kompis, Winter.
Kovács Lajos: - Alacsony színvonalú mérkőzésen jó pár poszton meglepően mérsékelt teljesítményt nyújtottunk, így vereségünk reális.
Király József: - A három pontnak örülünk, játékunkon pedig a jövő héten javítunk.

Petőháza-Győrszemere 0-2 (0-1)
Petőháza, 200 néző. V.: Bálintfi.
Petőháza: Bognár D. - Nyitrai (Kovács M.), Deák, Hadarics, Németh T., Huber, Kelemen, Müller, Szabó Z., Szalai V. (Gundics), Pokrocz. Edző: Gosztola József.
Győrszemere: Takács N. - Regner, Száraz, Barabás, Fürst (Tar), Gorza (Győri), Szalai K., Makkos, Herold (Szakács), Baracskai, Germán. Edző: Gyurmánczi Attila.
Gsz.: Germán, Tar.
A hazai csapat a mérkőzés nagy részében jobban játszott ellenfelénél, de támadói hadilábon jártak a góllövéssel, míg a rutinos vendégek könyörtelenül kihasználták adódó lehetőségeiket.
Jók: Hadarics, Huber, Szabó Z., Pokrocz, ill. Takács N., Regner, Baracskai.
Gosztola József: - "A terhek súlya fejemen egyre nő, lassan olyan leszek, mint egy nehéz kő. "
Gyurmánczi Attila: - Értékes három pontot szereztünk a jól játszó hazai csapat ellen.

WHB-Ménfőcsanak-Táp 5-0 (3-0)
Ménfőcsanak, 200 néző. V.: Csirke.
Ménfőcsanak: Csiszár - Pintér T., Reizer N., Dobó, Mészáros Zs., Mészáros P., Segovits Z., Forika (Ivánfalvi), Tóth Sz., Balás (Herczeg), Kovács Z. (Zobák). Edző: Hajszán Gyula.
Táp: Hidi - Papp G., Kulcsár Zs., Tóth B., Czigler, Csizi, Horváth L., Garas, Kiss A. (Pongrácz A.), Tóth T., Pintér T. Edző: Kulcsár Zsolt.
Gsz.: Forika, Kovács Z., Balás, Tóth Sz., Segovits.
Kiállítva: Reizer N., ill. Pongrácz A.
A helyzeteket jól kihasználó hazai csapat ilyen arányban is megérdemelten nyert a második félidőben többet támadó, de eredménytelen vendégek ellen.
Jók: mindenki, ill. senki.
Hajszán Gyula: - Figyelemmel, önbizalommal, jó helyzetkihasználással lehet csak további jó eredményeket elérni.
Kulcsár Zsolt: - Hibáinkat az ellenfél nagyon jól kihasználta. Gratulálok a Ménfőcsanaknak!

Lébény-Fertőszentmiklós 2-2 (0-1)
Lébény, 300 néző. V.: Kleizer.
Lébény: Hiba - Mészáros, Burián (Hécz), Sipos, Sallai, Németh T., Németh L., Kovács Gy. (Farkas), Hegedüs A. (Kertész), Sebők, Kovács R. Edző: Turány Imre.
Fertőszentmiklós: Kovács Zs. - Németh A., Steiner, Hatejer, Horváth T., Farkas, Fehér, Gombás, Bognár A. (Kalmár), Ábrahám, Mentes. Edző: Horváth György.
Gsz.: Kovács R., Sebők, ill. Fehér, Ábrahám.
Két ellentétes félidőt láthatott a közönség, amelyen a játékvezető egy utolsó percben a vendégek javára megítélt büntetővel megfosztotta a győzelemtől a hazaiakat, így paprikás hangulatban ért véget a mérkőzés.
Jók: Kovács R., Németh L., Sipos, ill. Horváth T., Németh A., Steiner.
Turány Imre: - Színvonalas mérkőzésen volt valaki, aki nem tudott felnőni a feladatához, de a két csapat jó mérkőzést játszott.
Horváth György: - Menny és pokol, majd a tisztítótűz. Ez a pont még jól jöhet a végén.

Szany-Nagyszentjános 4-3 (1-3)
Szany, 200 néző. V.: dr. Egedy.
Szany: Hegedüs T. - Samu, Horváth R., Szemeti, Hegedüs N., Szalai, Polhammer, Varga P., Kiss T., Eőry (Sebesi), Balázs. Edző: Dombi László.
Nagyszentjános: Bősze - Varga Sz., Kerékgyártó, Mismás, Terdik (Pankovics), Böröczky, Molnár T., Csanaki, Vollai (Kertész), Domján, Kugler. Edző: Kertész Balázs.
Gsz.: Horváth R. (3), Polhammer, ill. Kugler (2), Domján.
Jók: Horváth R., Hegedüs N., Szalai ill. Kugler, Molnár T., Csanaki.
Az első félidőben a jól kontrázó vendégcsapat megérdemelt kétgólos előnyt szerzett. A második játékrészben a feljavuló hazai csapat előbb kiegyenlített, majd a hosszabbításban elért góllal szerencsés győzelmet aratott a stílusosan játszó Nagyszentjános ellen.
Dombi László: - Kitűnő játékvezetés mellett az első félidőben a pokol kapuit nyitogattuk, a másodikban megsimogattuk az angyalok szárnyait.
Kertész Balázs: - Gratulálok a hazaiaknak.

Koroncó-Pannonhalma 0-1 (0-1)
Koroncó, 150 néző. V.: Hoffbauer.
Koroncó: Dold - Bácskai, Teidl, Süveges, Zsoldos (Rónaszéki), Kovalovszki (Farkas), Présing, Vass, Nagy T., Kürti, Nagy L. Edző: Gulyás Imre.
Pannonhalma: Boczkó - Németh L., Ress A., Horváth Sz. (Kovács D.), Ferenczi, Csollány, Kulcsár (Németh Cs.), Horváth M., Erdélyi, Varga Cs. (Koroknai), Novák. Edző: Novák Béla.
Gsz.: Ferenczi. Kiállítva: Teidl.
Jók: senki, ill. mindenki.
Egy figyelmetlenségből a vendégcsapat megszerezte a vezetést, ezt követően a Koroncó nem tudta mezőnyfölényét és helyzeteit  gólra váltani.
Gulyás Imre: - A mai mérkőzésen tompák voltunk a kapu előtt, mezőnyben akartunk, de semmi sem sikerült. Javítási lehetőség van előttünk, remélem ezzel élni is fogunk.
Novák Béla: - Nagyon kellett ez a győzelem, de azt ma is megmutattuk, hogy lazán ki tudunk hagyni száz százalékos helyzeteket. Köszönjük a bíztatást!

Öttevény-Abda 3-0 (1-0)
Öttevény, 200 néző. V.: Péter G.
Öttevény: Nagy K. - Raczenböck (Tóth K.), Molnár N. (Baracskai), Németh P., Benkő, Molnár B., Nagy L., Tandari, Milanovich, Pintér (Keglovich), Bognár Zs. Edző: Siska Attila.
Abda: Németh Á. - Kopf, Bartal, Józsa, Kalmár, Nagy Sz. (Magyar K.), Szalai (Juhász), Knauz, Antalovits, Kokas, Puter (Tamándl). Edző: Pék László.
Gsz.: Molnár B. (2), Pintér. Kiállítva: Kopf.
A korai kiállítás meghatározta a játék képét, az Abda szervezetten játszott, a hazai csapat viszont sok hibával, s ezzel saját dolgát nehezítette meg.
Jók: Bognár Zs., Molnár B., ill. Knauz, Kokas.
Siska Attila: - A mai játékunk feledhető volt, de Bognár Zsolt három gólpasszához külön gratulálok.
Pék László: - Nagyon jó csapatunk van, hiszen tíz emberrel is remekül futballoztunk, sajnos helyzeteinket nem tudtuk gólra váltani.

U19-es eredmények:

Kapuvár-Jánossomorja 4-1, Szany-Nagyszentjános 7-0, Nyúl-Győrladamér 10-2, Ménfőcsanak-Táp 4-0, Petőháza-Győrszemere 2-3, Lébény-Fertőszentmiklós 2-0, Öttevény-Abda 3-3, Koroncó-Pannonhalma 3-1.

• 3. szhunor 2009. október 05. 22:01
    „Üdv !
    Köszönöm !
    Üzenet első fele teljesen igaz !”
  • 2. szotyi 2009. október 05. 12:38
    „az U19-es Öttevény - Abda meccshez anyit hozzáfúznék hogy az Abdaiaktól a bíró az ucsó percben elvett egy szabályos gólt, szal nyertünk volna. enyit érnek a kedves bírósporttársak”
  • 1. alkutya111 2009. október 05. 08:19
    „Győrladamérra üzenem !
    Szász Hunornak mielőbbi gyógyulást kívánok.
    A Szász testvéreknek azt üzenem, hogy mielőbb lépni kell edző és játékos ügyben. Virág Attila nem alkalmas edző. A M.I.o. már meghaladja a képességeit.
    Még nem késő!”

NBIII: ráfizetett a Lipót

Labdarúgás - Egy hajrában kapott góllal szenvedett vereséget a Lipót. Győzött az SVSE, ikszelt a… Tovább olvasom