2016. 09. 26. hétfő - Jusztina 13°C | 20°C

Biztos győzelmek

Széchenyi ESE–Ajka 30–16 (14–7)
Győr, NB I/B-s férfimérkőzés, 300 néző. V.: Hargitai II, Palkovits.
SZESE: Hoffmann – Terenyi 1, Szabó A. 5, Rivnyák 2, Rosta 2, Gubó 3, Hollós 8. Cs.: Somogyi (kapus), Németh G. 1, Kőhalmi 2, Nagy D. 1, Schneider, Kovácsovics 3, Kalmár 2, Kányai, Benkovits. Edző: Deáki István.

A találkozó elején 2–1-nél még a vendégeknél volt az előny, majd pillanatok alatt 6–2 lett a hazaiaknak. A folytatásban is fokozatosan nőtt a különbség, szünet után nem volt ritka, hogy kétszer annyi dobott gól állt a hazaiak neve mellett, mint a vendégek oldalán. A vége magabiztos SZESE-siker lett, de van még mit csiszolni a játékon.
Deáki István: – Idény eleji játékkal hoztuk a kötelezőt.

Marcali–Audi-ETO II 31–38 (15–16)
Marcali, NB I/B-s női mérkőzés, 150 néző. V.: Herr, Schmidt.
Audi-ETO II: SZEMEREY – Sebestyén, GULYÁS 7, Ács 5, TÓTH E. 7, TÓTH G. 8, HAJTAI 5. Cs.: Szalai (kapus), Takács K. 1, Csoknyai, Linder 1, Palotás 3, Élő 1, Bouti. Edző: Varga József.
Varga József: – A sok kapott gólból mi is jó párat ajándékoztunk az ellenfélnek. A második félidei pontosabb támadójátékunk hozta meg a magabiztos, várt győzelmet.

VKCSK–Rinyamenti KC 34–23 (15–12)
Győr, NB I/B-s női mérkőzés, 200 néző. V.: Horváth K., Drinóczi.
VKCSK: SOMOGYI – PAPP M. 5, VIDA 10, Kovács T. 2, Csupor 1, HORVÁTH D. 7, Fekete. Cs.: Horváth N. (kapus), Bárány 3, Imrefalvi 2, Kárpáti 1, Károlyi, Cseszregi, Sarmon, Horváth V. 3. Edző: Csomor Tibor.
Csomor Tibor: – Fel tudtunk pörögni jól a mérkőzésre, melyet végig magabiztosan uraltunk, így mindenkinek játéklehetőséget tudtam biztosítani. A győzelemmel valamelyest helyre tudtuk rakni az önbizalmunkat.