2017. 11. 18. szombat - Jenő 3°C | 8°C Még több cikk.

Az elődöntő volt a végállomás

Az elődöntőben ért véget Babos Tímea egyesbeli menetelése az irapuatói ITF-tornán: a magyar éljátékost az egykori Roland Garros-negyeddöntős kazah Jaroszlava Svedova búcsúztatta: 6:2, 7:6 (7–5)-re győzött.
A 25 ezer dollár összdíjazású ITF-torna negyeddöntőjében a szlovák Jana Cepelová még nem jelentett nagyobb akadályt a soproni Babos Tímea számára (6:2, 6:1-re nyert), és a harmadik irapuatói meccsén is legfeljebb három gémet veszített.

„Sajnos nem sikerült a legjobbamat hozni, a fontos pontok többségét Svedova nyerte. A következő pár napban rövidke pihenőn leszek" – írta Facebook-oldalán a világranglista legjobb 100 helyezettje közé berobbanó Babos.

Vasas helyett Baja

Mégsem a Vasas-Csata lesz az UNI SEAT Győr női csapatának ellenfele a bajnoki rájátszás első… Tovább olvasom