2018. 02. 23. péntek - Alfréd -1°C | 2°C Még több cikk.

Audi ETO-Békéscsaba 33-25

Tíz perc alatt 6 gólos előnyt szedett össze az ETO, ami volt, hogy 10-re is nőtt.

Véget ért a mérkőzés, az ETO a hatodik fordulóban is legyőzte ellenfelét.

60. perc: Planéta csak nagy gólt tud dobni. 33-24 Időntúli hetes: Drávai ezúttal is betalál. 33-25 a vége.

58. perc: Radicevic ziccert értékesít. 32-23

56. perc: 10 méterről hatalmas gólt dob Planéta Szimonetta. 31-23

53. perc: Tóth-gól mindkét oldalon. Amott Katalin, emitt Eszter talál a kapuba. 30-23

51. perc: Toskovicnak jó napja van, megint átveri Haraldsent. 29-22

50. perc: Toskovic dob gólt kettős hátrányból, aztán Planéta is eredményes. 29-21

49. perc: Kovacsics a szélről tör be és dob akciógólt, ha már a hetesek nem mennek. 28-20. A Békéscsaba kettős emberhátrányba kerül.

47. perc: Radicevic megint gólt dob. 26-18

46. perc: Löke gólt lő, de Kovacsics megint kihagy egy hetest. Toskovic viszont betalál. 25-18

44. perc: Drávai hetesből ismét. 24-17

43. perc: Gól itt is, ott is. Aztán Vérten a kapu üres bal oldalába lő. 24-16

41. perc: Vérten futtából, pattintva, aztán Toskovic a rövid alsóba. 22-15

39. perc: Radicevic megint eredményes. 21-14

38. perc: Tóth Katalin góljával 20-14

37. perc: Sok a hiba az ETO-nál. A túloldalon Toskovic viszont nem hibáz. Radicevic végre betalál a csabai hálóba. 20-13

34. perc: Gávai Szonja első gólját jegyzi (Drávai ebben is benne volt). 19-12

33. perc: Gros lő középről szép gólt. 19-11

32. perc: Halatmas gólt dob a bal felsőbe Drávai. 18-11

31. perc: Drávai két gólt lő a félidő elején, aztán Gros is betalál. 18-10

Vége az első félidőnek. A kétperces büntetésekkel alaposan megtűzdelt első félidőben a sokkal pontosabban játszó Audi-ETO ilyen arányban is megérdemelten vezet.

30. perc: Kurucz ismét hetesből lő gólt. 17-7 Kurucz másodszor áll ki két percre, hetest dobhatnak a vendégek. Drávai ejti be a labdát a kapuba. 17-8

29. perc: Kovacsics a jobb felsőt sem kíméli. 16-7

26. perc: Kurucz betörése után már 15-7 az állás.

25. perc: Glusica góljának örülnek a vendégek. De nem sokáig, mert Löke is betalál. 14-7

24. perc: Kovacsics kapufás gólja töri meg a néhány perce tartó gólcsendet. 13-6

21. perc: Mire kiegészül az ETO, a játékvezetők kiszórnak két békéscsabait, így most az ETO játszhat kettős emberelőnyben. Kurucz büntetőből lövi a tizenkettedik győri gólt. 12-6

19. perc: Ana Gros nem adta vissza a labdát, így ő is kiáll két percre. Az első támadást négyen védekezik ki a győriek, aztán Löke lövése talál utat a kapuba. 11-6

18. perc: Két percig előnyben a Békéscsaba. Tóth Katalin mindjárt szerez is egy gólt. 10-6

17. perc: Kurucz lövését nem tudta hárítani a csabai kapus. 10-5

16. perc: Tóth Kata második góljával újra négy a különbség. 9-5

14. perc: Emberelőnyben szerez gólt az ETO, Löke lövése a hálóban. 9-4

12. perc: Toskovic után Kamper is eredményes a vendégeknél 8-4

11. perc: Kovacsics a kapufára dobja az újabb büntetőt.

10. perc: Megint Löke... 8-2 Időt kér Kovács Péter.

9. perc: Löke zseniális passzt kap Lekictől, és lövi a hálóba. 7-2

8. perc: Tóth Kata szép akció után beállóból lő gólt. 6-2

7. perc: Löke akcióból szerzi meg második gólját. 6-1

6. perc: Kovacsics hetesből eredményes. 5-1

4. perc: Védések mindkét oldalon a kapusoktól, aztán Kovacsics lő gólt középről. Nem sokkal utána Drávai szerzi meg az első békéscsabai gólt, aztán Gros is betalál. 4-1

2. perc: Löke is beköszön. 2-0

1. perc: A győriek kezdik a meccset. Lekic bombájával vezet a hazai csapat. 1-0

A vendégeknél nem is múlt el következmények nélkül a tragikus rajt, a héten ugyanis új edzője lett a viharsarki gárdának Kovács Péter személyében.

A győriek céljait természetesen ez sem módosítja, hazai pályán a címvédőnek kötelező a győzelem megszerzése. Így van ezzel Konkoly Csaba vezetőedző is, aki Eduarda Amorimra biztosan nem számíthat, s kérdéses Andrea Lekic játéka.

„A brazil átlövő a válogatottal a pánamerikai játékokon szerepel, október végén csatlakozik csak újra hozzánk. A szerb játékos derékfájdalmai miatt két napot nem edzett, csak a meccs napján dől el, hogy vállalni tudja-e a játékot. Ami ugyanakkor jó hír, hogy Ana Gros játékra jelentkezett, s bár a meccshiány biztos érződik majd rajta, szükség lesz az átlövőkre, főleg, ha Lekic mégsem tud pályára lépni.

Akárhogyan is állunk fel, mindenképpen eredményesnek kell lennünk. Nyilván a Békéscsaba játékosait fűti a bizonyítás vágya, egyrészt az eddigi rossz szereplés, másrészt az új edző személye miatt, s nyilván megpróbálják megnehezíteni a dolgunkat, de ez sem jelenthet gondot, a kötelező házi feladatot meg kell tudnunk oldani" – fogalmazott Konkoly Csaba.

• 5. gillag74 2011. október 17. 17:46
    „Tisztelt peet13!Hogy neked milyen óriási problémáid vannak!Irigyellek téged ha tényleg ez a legnagyobb gondod...”
  • 4. nasi12 2011. október 15. 15:56
    „ETO junior : Békéscsaba 33:25
    Bravó!”
  • 3. peet13 2011. október 15. 08:45
    „Már egy valós fotóra sem telik? A Békéscsaba nem kék-sárga színben játszik(ott) tegnap!
    Ha nem akkor illik odaírni ILLUSZTRÁCIÓ!”
  • 2. poltergeist84 2011. október 15. 00:45
    „HAJRÁ LÁNYOK, HAJRÁ!!! CSAK AZ ETO, CSAK AZ ETO!!! :D :D :D”
  • 1. Balcsatár05 2011. október 14. 22:14
    „sok gólt kapunk az a baj...Bl gond lehet”

Mocsai keretet hirdetett a szerbiai Négy Nemzet Kupájára

Kihirdette a november elején, Szerbiában sorra kerülő Négy Nemzet Kupájára készülő magyar férfi… Tovább olvasom